Spamätať sa z rozchodu býva niekedy naozaj náročné a predovšetkým zdĺhavé. Niekomu to ide pomalšie a dostáva sa z toho aj niekoľko týždňov či mesiacov. Sú však niektoré znamenia, ktoré sa z rozchodu dostanú naozaj veľmi rýchlo a vedia sa posunúť vpred.

Vedela by si si tipnúť, ktoré to budú? Možno sa medzi nimi nachádza aj tvoje znamenie a poznáš to z vlastnej skúsenosti.

Strelec

Po rozchode sa Strelec cíti chvíľu ako rozorvaný, no nesmúti veľmi dlho. Má dobrodružnú povahu, ktorá ho neustále poháňa vpred. Túži po slobode a nových dobrodružstvách, preto je pripravený na všetko, čo mu osud nadelí. Myslí pozitívne a teší sa na spoznávanie nových ľudí. Svet sa pre neho po rozchode nezastaví.

Lev

Lev je veľmi urážlivý a po rozchode utrpí najmä jeho pýcha. Tá ho ale zároveň posúva dopredu a pomáha mu dostať sa zo všetkého rýchlejšie. Možno rýchlejšie, než by ktokoľvek čakal. V žiadnom prípade nebude sedieť doma a premýšľať nad tým, čo sa pokazilo. Pôjde von a bude si užívať svoju novú slobodu.

Kozorožec

Kozorožec síce nejde hneď za zábavou, no nestráca čas smútením. Čo sa stalo, stalo sa a treba sa posunúť vpred. Aj v prípade, že sa vzťah nepodaril. Nebude sa obzerať za tým, čo bolo, ale bude pozerať vpred a čakať na to, čo mu život prinesie. Poučil sa z chýb, ktoré vo vzťahu urobil a nebudúce sa im vyvaruje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.