žena a vločky

Prvý zimný mesiac sa k nám blíži čoraz viac a jeho prvý deň bude pre niektoré znamenia zverokruhu šťastným a zaujímavým. Horoskop hovorí, že hneď pre štyri majú hviezdy pripravené šťastné chvíle a zaujímavé príležitosti. Kto sa môže tešiť na 1. december?

Znamenia, ktoré sa môžu tešiť na prvý decembrový deň

Býk

Vďaka planéte Merkúr, ktorá bude aktívna vo tvoj prospech, môžeš od prvého decembrového dňa očakávať šťastné stretnutia alebo dostať odpoveď, na ktorú si čakala. Jupiter v spojení s tvojím znamením ti prinesie víťazstvá v profesionálnej sfére. Piatok tak bude pre teba veľmi šťastným dňom, užívaj si ho plnými dúškami.

Blíženci

Tvojmu znameniu prestane prekážať planéta Merkúr a budeš si môcť konečne vydýchnuť. Pokiaľ si zažívala nejaké bloky v práci,  prvý decembrový piatok je dňom, kedy môžeš opäť voľne kráčať k svojim cieľom. Krásny Mesiac ti prinesie veľa šťastia a ani v oblasti srdcových záležitostí tomu nebude inak. Užívaj si naplno tento šťastný piatok.

Znamenia, ktoré ešte v júni povýšia
zdroj: Pexels/Marineza Vamvakari

Kozorožec

Ty buď pripravená prijať planétu Merkúr vo svojom znamení, pretože od prvého decembrového piatku sa pre teba začína zaujímavé obdobie. Bude sa týkať predovšetkým profesionálnej oblasti. Buď maximálne sústredená na všetko, čo sa v nej môže diať, pretože toľko šťastia nemá každý. Tento deň je pre teba podľa hviezd obzvlášť šťastný a dôležitý.

Ryby

O dobré správy sa ti počas tohto prvého decembrového dňa postará planéta Merkúr, ktorá bude opäť aktívna vo tvoj prospech. Je zároveň pripravená poskytnúť ti skvelé správy na pracovnom poli. Jeho pozitívny vplyv spolu s Jupiterom by ti konečne mohli priniesť odpoveď alebo potvrdenie, na ktoré si čakala. Tento piatok je pre teba podľa horoskopu veľmi šťastným dňom.

Viac z kategórieHoroskopy