Žena oslavuje Silvester

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aký bude tvoj tohtoročný Silvester? Bude lepší ako vianočné sviatky alebo minuloročné oslavy? Pre štyri znamenia zverokruhu sú vyhliadky veľmi priaznivé, pretože podľa horoskopu ich čaká nezabudnuteľná noc. Budeš mať takéto šťastie aj ty?

Baran

Tvoj Silvester bude nezabudnuteľný, pretože sa ti pošťastí v ľúbostnej oblasti. O polnoci totiž môžeš dostať pusu od chalana, ktorému sa už dlhšie páčiš, iba sa hanbil povedať ti o tom. Pôjde o niekoho z tvojich kamarátov, s ktorými budeš tráviť večer.

Ak si zadaná, tiež prežiješ príjemný večer, pretože si so svojou polovičkou a ďalšími pármi urobíte súkromnú párty, na ktorej sa dosť odviažete. Daj si ale pozor na to, aby si to neprehnala s alkoholom, pretože by si si túto noc mala zapamätať.

Silvester oslava
zdroj: Pexels/Žena drží prskavku

Býk

Na Silvestra síce nemáš žiadne veľké plány, no na poslednú chvíľu sa to zmení a kamoši pre teba pripravia prekvapenie. Tie neplánované akcie bývajú najlepšie a inak to nebude ani v tomto prípade. Buď trochu spontánna a súhlas s tým, čo vymyslia.

Môžeš sa tešiť na noc plnú zábavy a dobrej nálady. Začnete u niekoho doma, no potom sa spolu vyberiete do mesta, kde môžeš dokonca stretnúť aj niekoho, s kým si tajne dúfala, že stráviš tento deň. Nebude chýbať perfektný ohňostroj.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy