instagram.com/amorea__

Tak, ako budú niektoré znamenia neverné celý život, budú niektoré znamenia celý život verné. V dnešnom horoskope ti predstavím ženské znamenia, ktoré keď si nájdu úprimného muža, sú mu verné a nikoho iného nechcú. Nájsť takého muža (a vzťah) je dnes vzácne, preto sú tieto znamenia veľmi šťastné.

Vodnár

Žena, ktorá sa narodila v znamení Vodnára, je prenádherná. V dospievaní nemala núdzu o chlapcov, ktorí ju chceli. Avšak, už od detstva vie, akú má cenu. Je veľmi zodpovedná a má vysoké nároky. Keď konečne nájde muža, ktorý si ju zaslúži, predstavuje pre ňu celý vesmír. Vie mu byť vernou aj v tých najhorších chvíľach a keby sa niečo stalo, dá mu druhú šancu.

Blíženci

S touto ženou muž nikdy nevie, čo ho cez deň čaká. Je dobrodružná a rada objavuje nové veci. Ak si však o nej myslíš, že je prelietavá, nie je to pravda. Rada objavuje a skúša nové vec s mužom, ktorého miluje. Vždy bola za to, aby jej prvý vzťah bol aj posledný, preto sa snaží robiť všetko pre to, aby nespadol do stereotypu. Pre svojho milovaného by sa celá rozdala, tak veľmi ho miluje. Zostáva mu verná aj vtedy, keď sa dlho nevidia, pretože je to potom krajšie – sú si vzácnejší.

Panna

Žene, ktorá je narodená v znamení Panna, ani nenapadne, že by svojho priateľa podviedla. Nevie si prestaviť, že by bola s nejakým iným mužom. Ak raz nájde lásku svojho života, nevyjadruje to každý deň, no každý deň túto lásku nosí v srdci. Znamená pre ňu viac, než jej vlastný život. Nie je to romantická duša, no keď sa od nej očakáva, aby niečo romantické urobila (2-3 krát do roka), prekoná všetkých.

Kozorožec

Toto je jediná žena zo znamení, ktorá nemá problém s otvorenou komunikáciou. Jej partner ju zbožňuje a nikdy nehľadá inú, pretože všetko spolu vyriešia a idú ďalej. Ona mu zostáva verná tiež, pretože vie, že majú vyspelý vzťah. Obaja vedia čo chcú a sú dosť inteligentní na to, aby si dlhodobú lásku, ktorú medzi sebou majú, nenechali zničiť neverou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy