Pár v objatí

Nemôže byť každý deň skvelý, však? Tak je to aj vo vzťahu. Krásne chvíle striedajú tie horšie, ba priam hrozné. Bozky vymieňame za hádky a partnerov, ktorých sme donedávna milovali, posielame k vode. Smola v láske nasledujúce dni čaká tých, ktorí sa narodili v nasledujúcich 3 znameniach.

Zdá sa, že hviezdy im totiž predpovedajú búrku vo vzťahu. Ich smola v láske bude mať rôzne podoby. Tak čo, týka sa to aj tvojho znamenia?

Kozorožec

Ak je v poslednej dobe niekto, kto si ukradol tvoje srdce, no zatiaľ ste to nikam neposunuli, zrejme budeš mať hlavu v smútku. V najbližšie dni zistíš, že z jeho strany šlo len o flirt a o vážny vzťah nemá záujem. To doslova zlomí tvoje srdce, pretože je to naozaj niekto, kto ťa konečne zaujal.

Nezabúdaj na to, že ste oficiálne pár neboli a tak nemáš čo ľutovať. Aj keď ti ten čas nik nevráti, aj to k (ne)vzťahom patrí.

Vodnár

Pre teba máme o čosi horšie správy. Pôjde o zlomené srdce, ale teraz v inom smere. Zdá sa, že ak si vo vzťahu, ktorý mal dlhodobo nejaké problémy, už v najbližších dňoch všetko vybuchne.

S partnerom toho budete mať dosť a po možnej škaredej hádke to jednoducho ukončíte. Ver, že je to však lepšie, než ostávať vo vzťahu, v ktorom sa trápite a hádate ako na kolotoči. Možno vám prospeje čas bez seba a ktovie, raz, jedného dňa sa vaše cesty znova spoja.

Býk

Smola v tvojom vzťahu bude vyzerať tak, že veci nepôjdu podľa toho, ako si si predstavovala. Pochopíš, že v láske nemá tvrdohlavosť miesto a budeš si musieť vstúpiť do svedomia. Tvoj partner pre teba robí všetko, no dávaš mu toľko aj ty?

Zrejme ti bude niečo vyčítať – ak nechceš, aby to skončilo nepríjemne, skús brať jeho argumenty a zahodiť svoje ego.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy