Práca pre teba musí byť niečo, čo ťa bude baviť. Ak tak nie je, netešíš sa do nej a každé ráno preklínaš. To sa stane v roku 2020 aj týmto piatim znameniam, ktoré kvôli tomu zmenia prácu. Si medzi nimi alebo ťa tvoja práca napĺňa?

Býk

Ak vieš, že ťa tvoja práca nebaví, tak si musíš nájsť niečo, vďaka čomu sa budeš do práce tešiť. Ak nepomôže ani to, mala by si uvažovať o tom, či nezmeníš prácu úplne. Rodina bude stáť pri tebe, nech sa stane čokoľvek. Musíš sa skutočne rozhodnúť ty sama, druhí ľudia ti s rozhodnutím už nepomôžu.

Škorpión

Máš rada vzrušenie a akciu. S touto myšlienkou, že svoju starú prácu opustíš, sa pohrávaš už dlho. Ak sa nevieš rozhýbať, možno ti pomôže rok 2020. Naozaj budeš cítiť, že je to správne rozhodnutie a budeš plná energie, keď sa dozvieš, že to vyšlo a ty budeš pracovať niekde, kde si už dlho chcela.

Váhy

Ak je tvoja jediná cesta, ako napredovať, zmena práce, urob to. Každý z nás potrebuje rásť a neustále sa vzdelávať. V nasledujúcom období sa nemusíš naozaj ničoho báť, jedine toho, že budeš mať veľa ponúk na prácu. Nesmieš sa podceňovať, si veľmi šikovná a prácu (ktorá ťa napĺňa) budeš mať hneď.

Baran

Máš mierne obavy o tom, ako sa vyvinie tento mesiac, pretože v práci cítiť zlú atmosféru. Vôbec sa necítiš komfortne a myslíš si, že by bolo dobré, keby si zmenila kolektív. Nepremárni túto chvíľu, pretože sa nemusí opakovať. Ako Baran vôbec netúžiš po tom, aby si na jednom mieste zošedivela 🙂 .

Strelec

Chceš „streliť“ do niečoho nového. Už ťa nebaví stereotyp a máš pocit, že si vo svojej práci dosť dlho na to, aby si sa posunula niekam inam. Zmena práce ti pomôže rozvíjať tvoj talent a dokonca vďaka tomu môžeš objaviť v sebe silu, o ktorej si nevedela, že ju máš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.