Instagram/terinka_a&lovestreamfestival

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Veľkolepý festival Lovestream plný zvučných mien v piatok odštartoval druhý ročník. Skvelú šou odpálilo hneď niekoľko obľúbených interpretov. Jedinečnú príležitosť si samozrejme nenechalo ujsť veľké množstvo Slovákov, no aj naše obľúbené celebrity a influenceri. Ako vyzeral druhý deň a kto sa obliekol najlepšie?

Festival Lovestream včera pokračoval ďalšími hviezdnymi vystúpeniami svetoznámych interpretov. Druhý deň na hlavnom stejdži odštartoval raper Majk Spirit, ktorý si uctil aj pamiatku legendárneho slovenského hudobníka Vaša Patejdla.

Neskôr sa o zábavu postaral obľúbený Álvaro Soler, ktorého neskôr vystriedal Jason Derulo. Nasledovala elektronická hudba a program sobotňajšieho festivalu uzavreli svetoznámi dídžeji – Salvatore Ganacci a Hardwell.

Vystúpenia svetoznámych hviezd si nenechali ujsť ani naši influenceri. Neuveríš, koho naša moderátorka stretla v dave návštevníkov. Kráska zo šou Ruža pre nevestu len nedávno zverejnila video, ktoré nasvedčuje tomu, že prekonáva rozchod. V spoločnosti však vyzerala výborne, veď posúď sama.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Dnešný, posledný deň festivalu si pre svojich návštevníkov pripravil veľké prekvapenie. Dnes oficiálne začína predpredaj vstupeniek na ďalší ročník festivalu Lovestream, ktorý bude opäť zaručene nabitý hviezdnym programom. Uvádzacia cena vstupeniek je 110 eur a kúpiť si ich môžeš na ich stránke alebo na stránke Ticketportalu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News