Uspokojenie

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Uspokojenie ústami môže byť pre mužov veľmi príjemným zážitkom, avšak existuje aj viacero vecí, ktoré im na ňom prekážajú. Ak chceš potešiť svojho partnera, je dôležité vyhnúť sa nasledujúcim 5 chybám.

Tento intímny a vzrušujúci akt môže príjemne obohatiť partnerský život. Pri potešení partnera však musíš vedieť, ako ho správne a bezbolestne uspokojiť.

Silné hryzenie či zapájanie zubov

Niektorí muži preferujú jemnejšie pohyby jazykom a perami, zatiaľ čo iní to majú radi tvrdšie a rýchlejšie. Čo však ani jeden z nich nemá rád, to je používanie zubov.

Na jeho pýche sa nachádza veľmi tenká kožka, a práve preto je hryzenie naozaj veľmi bolestivé. Občas sa stane, že nám zuby narobia problémy, avšak snaž sa ich skrývať a nepoužívať.

Príliš pomalé tempo

Samozrejme, každá z nás nech to robí tak, ako sa počas toho cíti najlepšie. Ideálne však je začať pomaly a následne zrýchľovať tempo, aby mal partner lepšiu možnosť na uspokojenie.

Oral
zdroj: Unsplash/Deon Black

Nepohodlné prostredie

Niektoré veci sa nedajú ovplyvniť, a to platí aj pri tomto slastnom pôžitku. Ak sa chlap cíti nepohodlne, môže sa stať, že nebude mať dostatočnú chuť na uspokojenie. Keď sa budeš snažiť o dobrý zážitok, nájdi si v prvom rade pohodlné miesto, ktoré bude vyhovovať aj tebe a aj jemu.

Robíš to príliš krátko

Muži sa síce vedia spraviť oveľa rýchlejšie ako ženy, no aj napriek tomu potrebujú čas. Ak nemáš v obľube tento druh potešenia, robíš to len z povinnosti a snažíš sa to urobiť čím skôr, aby si to mala rýchlo za sebou, môže to dopadnúť zle. Niektorým babám môže byť nepohodlný či fyzicky náročný, preto ak nebudeš vládať alebo ti to bude nepríjemne, dokonči to rukou.

Nedostatok hygieny

Pred týmto druhom uspokojenia sa musíte pripraviť obaja. Áno, obaja. Keďže partnera ideš potešiť ty, od neho sa očakáva, že jeho hygiena bude tip-top. Nesmieš však zabudnúť ani na to, že aj ty by si si mala umyť zuby a v ústach by si mala mať čisto.

Pamätaj, tento zážitok musí byť pre oboch partnerov príjemný, preto ak si myslíš, že v ňom nie si dosť dobrá klikni SEM, kde sa dočítaš o tom, ako sa zlepšiť ešte viac. Dbaj preto na hygienu, komunikuj s partnerom a rešpektuj jeho preferencie. Ak je niečo, čo sa ti nepáči, povedz mu to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating