Baran: 

Je naštvaný. Hádže všetkým čo mu príde pod ruku. Funguje vtedy len na hneve, pretože nevie kam smerovať svoj hnev zo zlyhania.

Býk: 

Izoluje sa. Zruší plány s priateľmi, zmierni sa a úplne sa izoluje od sociálneho života. Nechce sa s nikým stretávať, aby mu to nepripomenulo, ako zlyhal.

Blíženci: 

Začne viac piť a prestane jesť správne. Prestane sa o seba starať, je mu to jedno, pretože nevidí žiadny pozitívny bod.

Rak: 

Nosí to isté oblečenie. Neodpovedá na telefonáty a ani na klopanie o dvere. Trávi čas pozeraním TV a seriálov na notebooku.

zdroj: unsplash.com

Lev: 

Trávi viac času online. Postuje fotky na instagram, facebook, pinterest. Snaží sa nadmerne kompenzovať zlyhanie tým, že bude na sieťach prezentovať svoj  „skvelý“ život.

Panna:

Pije viac kávy. Pracuje viac hodín. Trávi viac času v práci a menej doma. Snaží sa kompenzovať zlyhanie tým, že sa sústreďuje na kariéru.

Váhy:

Klame. Predstiera, že je v poriadku. Chová sa akoby sa nič nestalo, pretože by nezniesol to, že by sa jeho zhyhanie dostalo na verejnosť.

Škorpión:

Nafarbí si vlasy. Dá si spraviť tetovanie. Kúpi si nové oblečenie alebo nové auto. Používa peniaze na zmenu a na spôsob, ako sa cítiť lepšie po zlyhaní.

zdroj: unsplash.com

Strelec: 

Viac mu chutí jesť. Spáva viac. Zúčastňuje sa viac akcii a prestane sa starať o svoje povinnosti a viac sa zameriava na maličkosti.

Kozorožec: 

Má problém sa dobre a kvalitne vyspať. Papá menej a stáva sa viac a viac zabudnuteľným. Stratí svoju schopnosť sústrediť sa na niečo.

Vodnár:

Napíše depresívnu poéziu alebo prózu. Počúva smutnú hudbu. Často sleduje emotívne filmy a seriály. Stráca veľa času tým, že sa utápa v slzách, pretože sa tak rozhodol.

Ryby: 

Míňa sa mu energia. Celý deň je v posteli a volá do práce iných ako seba. Vyhýba sa internetu a e-mailom, pretože vie, že ho tam čaká veľa práce.

Zdroj:thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.