Unsplash/Anastasiya Pavlova

Aký je to dokonalý partner? Každá žena má o ňom inú predstavu, no určite sa zhodneme, že každá jedna by v ňom chcela nájsť kúsok gentlemana. Nie všetci muži ale tušia, čo to znamená. Keď takého hľadáš, obzri sa po mužoch narodených v týchto 3 znameniach. Tí totiž patria rozhodne k najväčším gentlemanom!

Váhy

Muž narodený v znamení Váhy má prirodzené čaro. Túži po harmónii a kráse v každom ohľade. Je to rodený diplomat, takže sa vie vždy vhodne správať. Keďže rád flirtuje, presne vie, čo na ženské srdce platí. A práve tomu žiadna neodolá.

Je to presne ten typ, ktorý ti podrží dvere, odsunie stoličku, prinesie ružu na rande, … jednoducho romantik, ktorý ťa bude dokonca počúvať, len aby si o tebe zapamätal aj ten najmenší detail.

Býk

Muž narodený v tomto znamení je veľký romantik a svoju vyvolenú si rozmaznáva. Chce jej totiž dať všetko, len aby bola šťastná. Rád ju zahŕňa darčekmi, kvetmi, milými gestami. Rovnako tak jej chce ukázať, že pri ňom bude zabezpečená.

A to najmä finančne. Nikdy ju nenechá za nič platiť, pretože to považuje za svoj prejav mužnosti.

Ryby

Muž v znamení Ryby patrí k veľkým romantikom a snílkom. Pre neho nie je dôležité ukázať žene, že má na to ju materiálne zabezpečiť a kupovať jej veľké dary. Dôležitejšie sú skutky, ktorými jej ukáže, ako na ňu myslí. To je prejavom jeho gentlemanstva.

Nevezme ťa do drahej reštaurácie, kde ti odsunie stoličku, aby si si mohla sadnúť, ale za to bude presne vedieť iné veci, na ktorých ti bude záležať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy