Ondrej Brzobohaty

Prekvapenie ako hrom! V pondelok ráno známy český spevák šokoval na Instagrame novými fotkami. Len rok po rozvode s druhou manželkou prišla opäť svadba.

Ondřej Brzobohatý musí byť do moderátorky Daniely Písařovicovej zamilovaný až po uši, keďže ju len rok po búrlivom rozvode s modelkou Tatianou Kuchařovou požiadal o ruku. Štyri mesiace po rozprávkových zásnubách na Maldivách posunula dvojica svoj vzťah ešte na vyšší level.

Aj tentokrát si párik zvolil romantiku v zahraničí, konkrétne v Taliansku pri jazere Lago di Garda. V prípade českého speváka išlo už o tretiu svadbu. Jeho prvou manželkou bola produkčná Johana Indráková a druhou spomínaná Miss World z roku 2006. Práve ich rozchod mesiace zaplavovali médiá tým, že jeden na druhého vyťahovali špinu.

Po štyridsiatke tretia svadba

„S týmto sa pochválim viac než rád. Z dlho plánovanej dovolenky v Taliansku sa postupom mesiacov po zvážení pre a proti vykľula naša svadba s Danielou. Zistili sme, že evidentne nie sme prví Česi, ktorých to napadlo, a dnes môžeme konštatovať, že to bolo po všetkých stránkach dobré rozhodnutie,“ napísal 40-ročný umelec ku krásnym záberom na Instagrame.

Zaľúbencov do manželstva vyprevadila rodina a najbližší priatelia, pre ktorých nevesta so ženíchom pripravili aj hostinu. Namiesto českých jedál si však svadobčania pochutnali na typických talianskych dobrotách, ako rizoto a cestoviny na rôzne spôsoby.

Viacerých určite zaujíma, prečo prišla svadba tak skoro po zásnubách. „S veľkou nadsádzkou a humorom možno tvrdiť, že Daniela (podľa jej slov) sa na svadbu ponáhľala do doby, pokiaľ jej to stále známky gravitácie v tvári dovolia, a ja som sa chcel skrátka oženiť, pretože ma nebaví byť rozvedeným,“ uviedol s humorom Ondřej, ktorý sa ku svojej o štyri roky staršej partnerke zladil bielym sakom.

Srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/brzobohatyondrejofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News