Unsplash/Sarah Rodriguez

Toto je zoznam znamení, ktoré patria medzi tie najotravnejšie zo všetkých, no okolie im to radšej nepovie!

Nech sa páči, TOTO sú oni.

Ryby

Toto znamenie v sebe má akosi zakorenený pocit, že jeho životným poslaním je zachrániť celé ľudstvo pred bolesťou a krivdou. Niečo ako Superman či Batman. Preto sa do všetkého montuje a pchá nos aj tam, kde by nemal.

Bohužiaľ, práve to je veľakrát dôvodom toho, prečo ľudia v znamení Ryby žijú v nejakej vymyslenej bubline a absolútne nie sú schopní fungovať v reálnom živote, čo dávajú dosť najavo a sú tým poriadne otravné.

Panna

Ľudí, ktorí sa narodili v tomto znamení, poháňa vpred veľakrát ich zaužívaná rutina a zvyky, ktoré ALE nikdy neporušia. Skôr, než sa do niečoho pustia alebo sa pre niečo rozhodnú, musia poznať všetky detaily týkajúce sa danej veci.

To dáva nám ostatným pocit, že nie sme pre ne dosť dobrí. Keď sa ale Panny zamerajú na niekoho, vedia dotyčnému dosť znechutiť deň ich nadmernou „zrazu“ pozornosťou. Čo je ďalší extrém. Takže už vieš, prečo sa radia medzi otravné znamenia.

Strelec

Jeho prílišná energickosť niekedy môže byť pre iných vyslovene nepríjemná, priam až otravná. Často má tiež tendenciu meniť svoje presvedčenia či názory. Takže druhá strana môže nadobudnúť pocit neistoty a nestálosti.

Keď sa vrátime späť k jeho energickosti, človeka nenechá ani spať. Vkuse by len niečo robil. Neznáša nudu. Nájde sa niekto, kto by v tomto tromfol Strelca? Zrejme ani nie. Svojou energiou by mohol dobíjať elektrospotrebiče.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy