nové trendy v posteli

Vaša spálňa zíva prázdnotou a milovanie už nie je to, čo bývalo? Ak sa s partnerom nebojíte nových vecí a obľubujete rôzne praktiky či nové trendy v posteli, pegging je presne to pravé. Možno ani netušíš, kde má muž bod G, ale s touto metódou na to prídeš. Uspokojenie tvojho partnera môže nabrať úplne iný rozmer a váš intímny život naplno ožije. Zaujímavé výsledky štúdie zverejnené na stránke pre dospelých Clips4Sale ťa určite prekvapia.

Nová štúdia tvrdí, že obľúbenou praktikou v posteli tohto roku je práve pegging. Táto aktivita uspokojí nielen teba, ale na plnej čiare aj tvojho muža. Je možné, že sa bude najprv ostýchať a na tvoje „hľadanie“ jeho bodu G nepristúpi. Po vyskúšaní však zistí, že ide o siedme nebo, ktoré si v spálni dopraje viac mužov, ako si myslíš.

Vymeňte si role

Počas obrátenia rolí pri milovaní ide o to, že si žena pomocou hračiek pre dospelých dráždi partnerovu prostatu. Ak si v posteli zvyknutá na staré praktiky, znie to pre teba zrejme veľmi divne. Ale ver, že si to obaja užijete. Mužský bod G sa totiž nachádza práve tam. Zo začiatku môžete používať iba prsty, aby ste prišli na to, či sa vám to obom páči. Bez rozkoše ťažko dosiahnuť uspokojenie.

kamarát s výhodami
zdroj: Unsplash/Sabina Tone

Prečo to vyskúšať?

Stimulácia prostaty

Prostata je spolu so semenníkmi a partnerovou pýchou hlavným ukazovateľom mužnosti. Stimulácia práve prvej spomínanej časti tela môže partnerovi poskytnúť náramnú rozkoš. Mimo toho však aj otestujete jeho zdravie, nakoľko prostata vplýva na hormóny, inkontinenciu a impotenciu. Mužovi tak zaručíš uspokojenie a ešte i „zdravotnú prehliadku“.

Skutočný orgazmus

Pegging ti zaručí, že stimuláciou jeho bodu G dosiahne dokonalé uspokojenie. Najskôr môžeš začať iba „zľahka“ prstami a po dráždení prejdete plynulo pomocou pomôcok pre dospelých do vášnivého milovania.

Zdvihnutie sebavedomia

Táto praktika ti ako žene pomôže zdvihnúť sebavedomie, nakoľko si tentokrát podmaníš svojho partnera ty a poriadne ho „vytrestáš“. Obrátenie rolí v posteli je skvelým nabudením oboch. Čo je vzrušujúcejšie ako to, keď „oprátky“ preberie žena? Zároveň to medzi vami môže utužiť vzťahy, keďže už aj tvoj partner zistí, aké to je, keď si ho úplne podmaníš a zbavíš ho moci.

Zdroj: Clips4Sale

Viac z kategórieDating