Pre život sú dôležité spomienky: Takto ťa ovplyvňujú

Život je raz taký. Prináša so sebou mnoho okamihov, ktoré sú dôležité a formujú tvoju osobnosť. Niektoré spomienky sú lepšie, iné horšie, no stále sú výnimočné. Aj keď si niekedy možno myslíš, že nemajú veľký význam, opak je pravdou. Tieto 3 veci o tebe prezrádzajú.

Čo sú spomienky? Sú to prvé okamihy s rodinou, na ktoré si pamätáš. Spoznávanie nových kamarátov počas školských dní. Bozk od starého rodiča, ktorý tu už nie je. Život je raz prekrásny, inokedy krutý a prináša rôzne okamihy, na ktoré nikdy nezabudneš. Stále však platí, že všetky spomienky sú nesmierne dôležité. Pokiaľ ťa prenasleduje zlé obdobie, tak si prečítaj článok, ktorý nájdeš TU.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Život má svoje míľniky

Nikto nikdy úplne nepochopí, aké to je, chodiť v tvojich topánkach. A nie je to len tým, že ty sama sa poznáš najlepšie. Je to aj preto, lebo niektoré okamihy si jednoducho prežívala úplne inak, ako tvoje okolie. A je to v poriadku. Práve spomienky, ktoré ťa najviac posunuli a naučili, sú kľúčové životné míľniky, ktoré o tebe veľa prezradia.

Detstvo

Od narodenia začínaš vnímať svet a uvedomovať si to, kto je okolo teba. Kým si malá, tak vidíš všetko trošku skreslene a ani tvoje spomienky nemajú plnohodnotnú váhu. Skrátka si niektoré veci tak úplne nepamätáš. Si si na 100% istá tým, ako ťa vychovávali alebo čo si prežila? Asi nie, ale napriek tomu je pekné, keď si utvrdená v tom, že bolo všetko super. O to tvojim rodičom išlo.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife