Lucie zo Zámeny manželiek

Na niektoré tváre z televíznych obrazoviek sa nedá zabudnúť. A to ani vtedy, ak sa na nej objavili doslova len na niekoľko minút. K takým patria často aj kontroverzní účastníci rôznych reality šou. Lucie zo Zámeny manželiek, ktorá sa vysielala u našich susedov, je jednou z nich. Podľa najnovších informácií Markízy strávi táto škandalózna matka Vianoce vo väzení.

Po tom, čo sa pred pár rokmi odvysielala časť s Luciou a jej rodinou, nastal medzi divákmi poriadny rozruch. Na začiatku to vyzeralo tak, že ide o uzavretú a tichú mamičku, ktorej robia starosti neposlušné deti, no taktiež aj udržiavanie čistoty v domácnosti. Neskôr však vyšlo najavo, že predsa len niečo skrýva.

Lucie zo Zámeny manželiek vybuchla

Počas šou vyšlo najavo, že Lucie nemá 4 deti, ako tvrdila, ale dokonca až 8. Polovicu z nich jej odobrala sociálka kvôli týraniu zo strany jej predošlého partnera. A keďže jej poriadok a hygiena tiež veľa nehovorili, ušla sa jej prezývka „špindíra Lucie“, pod ktorou si ju vybavia hneď mnohí diváci. Nezabudnuteľným sa stal jej výbuch a krik na partnera v momente, kedy sa po výmene prvýkrát uvideli.

Ani po šou po nej neostalo ticho. Verejnosťou preletela správa o tom, že sa s manželom rozviedla a hneď aj opäť vydala za bývalého spolužiaka Michala, ktorý bol kriminálnikom. Po 3 mesiacoch prišiel ďalší rozvod, no ich vzťah bol naďalej ako na horskej dráhe. Najnovšie šokovala informáciou o tom, že aj ona smeruje do väzenia.

Lucie zo Zámeny manželiek
zdroj: Facebook/Michal Lucie Navratilovi

„Mrzí ma, že s vami nebudem na Vianoce, ale, bohužiaľ, tak to je. Budem musieť na nejaký čas od vás odísť, čaká ma väzenie… Ale mám vás veľmi rada. Nebojte, nezabudnem na vás. Inak by som chcela poďakovať za vašu podporu, mojim kamarátom,“ napísala podľa informácií na TikToku. Posedieť si tam má 50 dní.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News