instagram/extra.cz

V reality show Zámena manželiek, ktorá funguje na Slovensku i v Česku, sme už mali možnosť spoznať naozaj rôzne páry a osobnosti. Medzi ženy a príbehy, ktoré divákmi najviac otriasli, nepochybne patrí aj osemnásobná mamička Lucie, ktorá ukázala extrémny výbuch emócií.

„Šialená“ alebo „špindíra“ sú len málom z prezývok, ktoré po odvysielaní táto učinkújúca dostala. Spočiatku sa Lucia javila ako tichá a utiahnutá žena, ktorá mala problém „iba“ s čistotou v domácnosti a výchovou detí. V jednej domácnosti s ňou však žili iba 4 z 8, pretože jej bola polovica ratolestí odobratá.

Šok nastal až v deň, kedy sa show končila a Lucie sa šla stretnúť s partnerom a druhou dvojicou naživo – medzi ôsmimi očami. Hneď po tom, ako vystúpila z auta začala žiarlivostne kričať na svojho manžela Standu a spŕšku kriku a nadávok si vypočula aj Alena, ktorá žila v jej domácnosti. Na verejnosť sa neskôr dostali informácie, že sa Lucie ihneď po natáčaní rozviedla a dala dokopy s bývalým spolužiakom Michalom.

Ten má za sebou kriminálnu minulosť, no to mladej mamičke vôbec neprekážalo. Podľa fotiek a komentárov, ktoré si vymieňali na svojej spoločnej sociálnej sieti sa zdalo, že sú do seba zamilovaní ako pubertiaci.

No aj tomuto vzťahu už odzvonilo. Po rýchlych zásnubách prišla svadba a len 3 mesiace po nej aj ďalší rozvod. „Ahojte priatelia, dnešným dňom 23. mája 2021 som spísal žiadosť o rozvod s mojou ženou. Aj keď ju šialene milujem, som nútený sa s ňou rozviesť,“ napísal na Facebook Michal.

A svoje k tomu dodala aj Lucie, ktorá vysvetlila dôvod: „Ospravedlňujem sa, ale bohužiaľ zajtra žiadam o rozvod ja. S Michalom proste nebudem, k*rví sa a podobne,“ napísala na rovinu. Po tom, čo sa pod príspevkom začali hromadiť reakcie na túto novinku, komentáre radšej vymazali a zablokovali.

Zdroj: Facebook/Michal Lucie Navratilovi, markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News