Nela Slováková v Bez servítky

Influencerka Nela Slováková prehovorila o zákulisí šou Bez servítky, ktorej sa tento týždeň zúčastnila. Súťažiaci vraj mimo kamier popíjali, no s jednou osobou by sa nestretla. Píše o tom portál Pluska, ktorá to zaznamenala na Instagrame víťazky šou Hotel Paradise, ktorý ale má súkromný.

Možno ti neušlo, že tento týždeň v slovenskej šou Bez servítky hviezdila známa česká influencerka a úspešná podnikateľka Nela Slováková. Okrem nej svoje kulinárske schopnosti predviedla aj Soňa, ktorú si môžeš pamätať z drsnej šou Survivor.

Nela Slováková o zákulisí šou Bez servítky

Fanúšikov najviac prekvapila víťazka jedinej série šou Hotel Paradise. Už ako súťažiaci Ivan na začiatku týždňa podotkol, myslel si, že bude fiflena, no postupne zmenila nielen jeho názor, ale aj divákov pred televíznymi obrazovkami.

Nela Slováková totiž prekvapila svojou otvorenosťou, úprimnosťou, vtipom a milosťou. Ukázala tak, že je úplne normálny človek, ako každý iný a nad nikým sa nepovyšuje. A dokonca si tam našla nového nápadníka, o ktorého ale nestála, keďže ju doma čaká partner, slovenský hokejista Lukáš Kozák.

Ako už býva zvykom, fanúšikovia boli zvedaví aj v tomto prípade a Nely sa na Instagrame pýtali na zákulisie šou Bez servítky. Influencerka im teda bez okolkov a úprimne odpovedala.

Sonička je osoba, s ktorou by som ja vyhľadávala kontakt asi najmenej. Keď sme mali voľné chvíle, tak sme sa nevšímali. S Ivankom a so Sabčou sme však popíjali, o 12 sme si dali za pohárik. Sonička sa toho nezúčastňovala,“ priznala Nela v stories na svojom súkromnom Instagrame. Ak toto jej vyjadrenie chceš vidieť, musíš ju teda sledovať. Zaznamenal to však aj portál Pluska.

Zdroj: Pluska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News