pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

My ženy. Občas sme náladové, občas sme znudené našimi životmi, občas sme šialené, ale pamätaj, že sme vždy krásne. 

Milé žieňa, ak toto čítaš, uvedom si svoju hodnotu. Uvedom si to, že ty sa nemôžeš trápiť pre muža za to, že sa mu nepáčiš. Každý má iný vkus a nikdy nikomu nevyhovieš na 100%.

pexels.com

Čo ti však môžem povedať je, že mám istotu, že raz príde do tvojho života muž, ktorý ťa bude ľúbiť takú, aká si. So všetkým. S tvojimi čiernymi vlasmi, zelenými očami, väčšími bokmi a malými prsiami. No ten pravý ťa bude ľúbiť aj vtedy, keď budeš mať plavé vlasy a zlato-hnedé oči. Bude ťa mať rád aj vtedy, keď budeš chodiť do posilňovne a budeš mať viac svalov ako on. Naozaj.

Ten pravý sa nebude dívať na to, akú máš postavu, aké máš vlasy. To zaujíma chlapcov. No ty chceš chlapa, muža, ktorý si ťa bude vážiť a starať sa o teba. On si ťa bude vážiť za to, ako sa správaš. Aké máš vlastnosti a či si budete rozumieť.

pexels.com

Prosím, zlatíčko, neplač doma v izbe, že máš o pár kíl viac alebo že sa ti nedarí pribrať. 

Zamiluj sa do seba. Tak úprimne. Miluj sa so všetkým, čo máš. Miluj svoje neposlušné kučeravé vlasy, miluj svoje malé prsia, veď predsa aspoň môžeš spať na bruchu (už teraz ti závidím!). Miluj svoje mierne svalnaté ruky, lebo dokážeš otvoriť každú fľašku. Miluj svoje väčšie stehná, hovorí sa, že žena s väčšími stehnami bude mať múdre deti.

pexels.com

Miluj svoje útle boky, lebo sú chutné. Miluj svoje havranie oči, pretože sú tak prenikavé, že mám pocit, akoby si ma celú prečítala. Miluj svoje väčšie bruško, predsa TAK veľmi miluješ čokoládu, ktorú ti nosí rodina a kamaráti. Miluj svoje krátke vlasy, aspoň s nimi nie je veľa námahy. Miluj svoje pehy na tvári, sú tak vzácne. Miluj svoje ploché bruško a nehanbi sa, že ti ľudia hovoria, aby si pribrala.

Prijmi sa. Prijmi sa so všetkými nedokonalosťami aké máš. Premeň ich na tvoje dokonalosti a zažiar. Odhaľ svoje pravé ja a už sa neskrývaj za hrubými vrstvami oblečenia. Uvidíš, bude to fungovať a ty budeš šťastná.

Keď budeš šťastná a prijmeš sa taká aká si, objaví sa aj ten pravý. Bude ťa ľúbiť za to, že si sebavedomá mladá žena. Že si uvedomuješ svoju hodnotu a máš sa rada. Sebaláska je predsa veľmi dôležitá.

pexels.com

Všetko začína u teba. 

Začni teda sebou. 

Si krásnaTak sa nemeň. 

Miluj sa.

Každý deň viac a viac. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife