Dvojica drží v rukách psov

Častokrát si o sebe myslíme veci, ktoré nemusia byť vždy pravdivé. Je rozdiel vnímať samu seba a pozerať sa na seba inými očami. Napríklad partnerovými. Zamyslela si sa niekedy nad tým, aký typ partnerky si vo vzťahu?

Odpovedaj naozaj úprimne, čo by si robila v nasledujúcich situáciách a odhaľ svoju pravú tvár. Možno budeš prekvapená, čo všetko sa o sebe dozvieš.

Ak ti partner povie, že v piatok večer ide s kamošmi von, tak ...

Keď od teba partner chce, aby si varila a upratovala byt iba ty, tak ...

Muž drží ženu v objatí Pexels/Andrea Piacquadio

Po hádke s partnerom ...

Voľný čas trávite ...

Pexels/Arina Krasnikova

Ak na tvoju osobu povie partner nejakú "vtipnú" poznámku, tak ...

Ak narazíte na to, že chcete obaja niečo iné (čo budete robiť, aký film si pozrieť, čo vybrať na večeru, ...), tak ...

Unsplash/Lauren Rader

Ak by ti povedal, že ťa podviedol, ako by si v skutočnosti reagovala?

Aký typ partnerky si, keď si vo vzťahu: Zisti to podľa svojich reakcií
AKÝ TYP PARTNERKY SI TY?
Ty si ten typ partnerky, po ktorom túžia zrejme mnohí muži. Zdá sa, že si vyrovnaná, priateľská a úprimná. Vieš robiť vo vzťahu kompromisy a svoju polovičku rešpektuješ. Chceš len rovnocenný vzťah, v ktorom do toho dáte obaja všetko.
AKÝ TYP PARTNERKY SI TY?
Ak existuje zlatý stred, ty si presne v ňom. Si partnerka, ktorej by nevadilo byť žienkou domácou, no využívať sa nenecháš. Si priateľská a chápavá, pre svojho muža urobíš čokoľvek, ak je aj on schopný urobiť to pre teba. Nezabúdaj len na to, že treba vždy rešpektovať aj nejaké osobné hranice.
AKÝ TYP PARTNERKY SI TY?
Uf, asi sa to nebude čítať ľahko, ale ty pôsobíš ako hysterická partnerka, ktorá je na svoju polovičku až príliš naviazaná. Máš problém so žiarlivosťou a chcela by si ho vlastniť, no zároveň túžiš po tom, aby bol on ten, ktorý nebude chcieť žiť bez teba. Trošku sa uvoľni, mysli aj na kompromisy a všetko bude lepšie.

Urob si aj náš predošlý kvíz, ktorý zvládne len tá najlepšia frajerka. Si takou aj ty?

Pamätaj, že láska je vzácny a krehký cit, ktorý môže prechádzať rôznymi zmenami. Nie je neobvyklé, že vzťahy prechádzajú obdobím, keď sa jeden partner môže cítiť menej vášnivo alebo oddane. No ak začneš mať podozrenie, že ťa partner prestáva milovať rovnako ako predtým, môže to byť ťažké a bolestivé zistenie. Ak to však zistíš včas, rozchodu môžeš predísť. Návod nájdeš v našom nedávnom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy