Shopaholicadel

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Shopaholicadel na TikToku usporiadala živé vysielanie, v ktorom si sypala popol na hlavu a zaznamenal to portál Extra. S plačom sa ospravedlnila za nechutné klamstvá, ktoré v minulosti nahovorila fanúšikom. 

Kontroverzná Češka Adéla Pulcová je už na sociálnych sieťach „známa firma“. Pridáva tam videá a organizuje živé vysielania pre fanúšikov, kde rozpráva o svojom súkromnom živote, z čoho sa ľudia veľakrát smejú, keďže očividne prikrášľuje realitu.

Aby toho nebolo málo, ešte pred rozchodom s exsnúbencom Honzom, v jednom z rozhovorov verejne, v médiu a s úsmevom vyhlásila, že pred časom potratila bábätko. Strhla sa vtedy obrovská vlna kritiky.

Shopaholicadel si sypala popol na hlavu

V nedeľnom živom vysielaní však opísala, ako to s potratom bolo naozaj. Okrem toho sa priznala aj k väčšine klamstiev, ktorými kŕmila svojich sledujúcich v minulosti.

„Chcela som sa teda všetkým mamičkám a oteckom, čo zažívajú, že sa im narodia bábätká alebo zažili pôrod, veľmi ospravedlniť za to, že som si vymýšľala potrat. Bola to najväčšia kravina sveta, čo som kedy mohla vypustiť z tej svojej neumytej papuľky,“ začala, čo zaznamenal portál Extra.

„Chcela som sa ospravedlniť všetkým chorým ľuďom, že som si vymýšľala choroby a že som si vymýšľala panické ataky,“ pokračovala, no potom vraj z ničoho nič spustila plač, pričom ale chýbali slzy.

„Pokojne sa mi smejte, ale ja sa vám musím priznať. Ja mám v svojich 31 rokoch strašnú fóbiu a strach z doktorov. Ja sa bojím ihiel,“ priznala. „Ľudia sa mi stále vyhrážajú, že ma napadnú vonku. Ja mám strašný strach chodiť sama vonku. Nemám panické ataky, ale mám strašný strach potom, čo som bola napadnutá,“ vysvetlila Shopaholicadel.

„Ja proste chcem, aby ste vzali úprimne to ospravedlnenie, že som si vymýšľala potrat, že som si vymýšľala tie choroby a chcela som sa ospravedlniť všetkým tým chorým ľuďom. Ja sa vám ospravedlňujem, ja som vám nechcela spôsobiť psychické problémy. Prepáčte mi to. Je mi to veľmi ľúto, že ste naozaj chorí, strašne ma to mrzí,“ dodala.

Je však otázne, kde vznikol nápad, že Shopaholicadel sa verejne ospravedlní za svoje lži. Podľa portálu Extra totiž pri nej celý čas mal sedieť jej nový priateľ, našepkávať jej, povzbudzovať a utešovať ju. Dokonca v závere živého vysielania vyhlásila, že Jozef bude jej novým manažérom, aby už nebola vnímaná ako bizár, ale právoplatná influencerka ako iné osobnosti.

Tak čo si o tomto všetkom myslíš ty?

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News