Instagram/donda_kawa

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Piatok 23. júla sa niesol v duchu svadobnej oslavy. Sestra Dominiky Kavaschovej sa vydávala a strávila tento nádherný deň po boku svojich najbližších. Herečka a mamička pridala do svojich príbehov na Instagrame aj niekoľko fotiek, kde sme mohli vidieť, ako to jej, ale predovšetkým aj neveste Janke svedčalo. 

Podľa záberov išlo o menšiu a jednoduchú svadbu, ktorú si svadobčania o to viac užili. Určite ti chceme dať do pozornosti nevestine svadobné šaty, ktoré boli naozaj veľmi pekné, aj keď pre niektoré ženy možno trochu netradičné.

zdroj: Instagram/donda_kawa

Dominika zverejnila na svojom profile príspevok, v ktorom prezradila, že ona si svadbu nemohla užiť naplno, pretože sa musela venovať svojej dcérke. O to krajšie slová venovala svojej milovanej sestre, s ktorom má veľmi pekný vzťah.

Pri čítaní tých slov budeš mať slzy na krajíčku, pretože aj prostredníctvom textu budeš cítiť tú nesmiernu lásku, ktorá sestry spája.

zdroj: Instagram/donda_kawa

„Moja Draga Jana, tak už nie si kavaška 🙂 Keď sme boli deti a mladice, vždy sme si predstavovali ako svoje svadby pretancujeme spoločne. Človek mieni, Pán Boh krásne mení. Tvoju svadbu som prekojila v izbe a verím, že ty tú moju prekojíš tiež ❤️😂 Počúvala som všetko, čo sa dialo s otvoreným oknom a aspoň po zvuku som vnímala zábavu, ktorú máte,“ začala Dominika svoj príspevok.

„Usmievala som sa sama na izbe, zo šťastia, že sa tak skvelo bavíte a že všetko vyšlo podľa tvojich predstáv. Som šťastná, že váš deň bol dokonalý a teším sa, keď si to kuknem na videu 😂nech mám aspoň predstavu, čo všetko sa tam dialo. Teším sa veľmi z vašej lásky a prajem vám, aby vaša spoločná cesta bol jeden krásny vydarený radostný žúr ako bol tento ❤️ ste jeden z naj párov, aké poznám, ak nie úplne naj….

Priateľstvo a úcta medzi vami je závideniahodná. Nespája vás žiadna bezhlavá pubertálna láska, ale slová “mám rád” a je to tak silné, že vás nič nerozdelí. Ďakujem Bohu, že ti do života priniesol takého muža, akým je Matúš, lebo si to ako jeden z najlepších ľudí na svete, akých poznám, veľmi zaslúžiš…. Byť neskonale milovaná,“ venovala Dominika nádherný odkaz svojej sestre Janke.

Je naozaj veľmi pekné, že dievčatá spolu vychádzajú tak dobre, pretože to nie je podmienkou a nie všetky rodiny majú také šťastie. Veríme, že už čoskoro sa dočkáme aj Domčinej svadby a už teraz sa tešíme na šaty, ktoré si vyberie. Janke gratulujeme a prajeme veľa spoločne prežitých rokov s manželom Matúšom.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News