Seriál Iveta
Instagram/tvjoj/marsell_bendig

Seriál IVETA 2: Kráska z Trebišova sa pomaly blíži do svojho finále. V ôsmej časti sa opäť bude musieť popasovať s viacerými nepríjemnosťami. Dokonca ju sklamú najbližší ľudia, ktorým verila. 

Povedala by si, že ten čas tak letí? Iba prednedávnom sa začala vysielať druhá séria seriálu Iveta a už sa pomaly začína blížiť do finále. Pred nami je už iba zopár častí a ty si v nedeľu večer v telke mohla pozerať jej siedmu epizódu. V nej prišiel Števo do Prahy za Ivetou, no aj preto, aby mohol viesť salón pre dospelých Červená makrela.

Seriálová Iveta je sklamaná

Kráska z Trebišova sa zase začala venovať Dadovi, ktorý sa vrátil, aby sa mohol prihlásiť do súťaže krásy Muž roka. Postúpil do finále, no je podozrivý z krádeže. Jeho súperom modelom totiž zmizli mobily. Dado je ale nevinný, no Iveta mu neverí a je sklamaná. Svojho kamaráta dokonca plánuje odhlásiť zo súťaže.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Okrem Dada ju sklamal aj Števo. Zistila totiž, že jej klamal. Tvrdil, že sa v hlavnom meste Česka bude venovať babysittingu, no namiesto toho vedie „bordel“, o čom Iveta nevie. V ôsmej epizóde na to však príde a Števa pošle preč. Je na neho nahnevaná, a preto prijme aj pozvanie od primátora Prahy na večeru.

V reštaurácii stretne aj svoju bývalú kamarátku Sandru, ktorú žiada o netradičné ospravedlnenie. Síce jej to je proti srsti a trochu oponuje, napokon to spraví.

Iveta v reštaurácii zaspieva pred americkou hudobnou hviezdou a Steve ju potom pozve, aby odišla rozvíjať svoj talent do New Yorku. Je z toho v šoku, no váha. Primátor jej ponúkne aj byt, ktorý v USA vlastní. To, ako sa rozhodne, sa ale zrejme dozvieme až v nasledujúcej časti.

Diana chce, aby sa Ľubo vrátil domov

Medzitým do Števovho salónu prišiel výpalník, s ktorým si ale poľahky poradí. Vzápätí tam príde aj Diana, ktorá v podniku pre pánov hľadá Ľuba. No on tam nie je a užíva si doma s bývalou pr*stitútkou Klárou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Diana dvojici zaklope na dvere a žiada Ľuba, aby sa vrátil domov. On však odmieta. Vymenila ho totiž za farára a on sa medzičasom už stihol zamilovať do Kláry. Diana teda smutná odchádza.

Tak čo myslíš, dajú sa rodičia Ivety po kríze znovu dokopy?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News