Separ a Cynthia

Separ a Cynthia zahoreli láskou už pred takmer tromi rokmi. V začiatkoch ich vzťahu boli obľúbenou témou medzi širokou verejnosťou. Mnohí ich kritizovali a chceli ich rozdeliť, no dnes sa  vie, že ich vzájomné city sú silnejšie. V relácii POHOFKA s humorom zaspomínali na obdobie, kedy sa spoznávali. Dokonca prezradili, že ich vášeň bola natoľko silná, že v posteli skončili hneď po týždni.

Raper Separ a jeho partnerka Cynthia patria medzi obľúbené páry slovenskej hudobnej scény. Ich vzťah v minulosti mnohých prekvapil, nakoľko bol hudobník čerstvo po rozvode so speváčkou Tinou a v tom čase si ešte k tomu prechádzal rakovinou. Mladú bývalú tanečníčku však učaroval v prvý moment, ako ho uvidela.

„Ona bola hneď zo mňa hotová, keď som jej povedal, že by sme mali spolu pekné deti,“ zaspomínal hudobník so smiechom v relácii POHOFKA. Ich prvé stretnutie však nebolo celkom bežné.

„Ja som medzi druhým a tretím cyklom chemoterapie natáčal klip a potrebovali sme tam baby. Ona mi vtedy fotila oblečenie pre moju značku, ale nikdy som ju nevidel naživo. Tak som ju zavolal, či by nedošla na natáčanie a ona súhlasila,“ prezradil. Vtedy len 21-ročná kráska zrejme vôbec netušila, že dnes budú tvoriť taký šťastný pár.

Separ v tom čase bojoval so závažným onkologickým ochorením. Nemal však potrebu s tým zaťažovať okolie a ani sám si to nepripúšťal. „Ja keď som ho spoznala, on bol akoby to ani nemal. Na ňom absolútne nebolo vidno, že má rakovinu,“ povedala Cynthia. Separ dodal: „Ja mám zablokované v sebe veci, že sa opúšťať a podobne.“

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News