instagram.com/letthelordbewithyou, instagram.com/ameliagray

Aj napriek tomu, že si ľudia mysleli a dúfali, že po rozchode so Sofiou Richie má Scott opäť blízko k svojej exmanželke Kourtney Kardashian, nebolo to tak. Neoficiálne totiž randí s mladučkou modelkou, ktorá je od neho takmer o polovicu mladšia!

V októbri pristihli paparazzi Ameliu Gray Hamlin so Scottom Disickom ako spoločne oslavujú Halloween na divokej párty a majú k sebe dosť blízko. O týždeň neskôr si zas vyrazili na spoločnú večeru s jej sestrou do Tre LuneCalifornii.

O mesiac neskôr, konkrétne 16.novembra, sa prechádzali na pláži v Malibu. Držali sa za ruky a v objatí si užili spoločný romantický deň. Hoci je už na prvý pohľad zrejmé, že medzi nimi nebude iba kamarátsky vzťah, overený zdroj pre Us Magazine povedal: „Momentálne to medzi nimi nie je vôbec seriózne. Scott si len užíva“. 

Mladunká Amelia pred pár dňami zazdieľala na svojej sociálnej sieti fotografiu, na ktorej nechýbal ani Scott. Popis k fotke znel „som vďačná za týchto ľudí“.

Stále teda nie je jasné, či to dvojica berie ako nezáväzné užívanie si, alebo je to medzi nimi naozaj vážne. Mimochodom, čo hovoríš na Scottov nový objav ty?

Zdroje: usmagazine.com, tmz.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News