Unsplash/Brooke Cagle

Smiech je liek na všetko. Spája ľudí, uvoľňuje atmosféru, a sú s ním spojené tie najlepšie spomienky. Mať vo svojom okolí niekoho, kto je za každú srandu, to je výhra. S ľuďmi v týchto troch znameniach o veselé príhody nebudeš mať nikdy núdzu.

Blíženci

Človek narodený v tomto znamení je spoločenský a miluje zábavu. Nie je to však ten typ, ktorý na seba strháva pozornosť a vtipy mu idú ako z rukáva. Jeho prednosťou je skôr situačný humor – trefne a vtipne okomentuje danú situáciu tak, že všetkých rozosmeje. Rovnako tak vie aj ľudí podpichovať tak, aby ich neurazil.

Zábavu neskazí, ani keď si niekto robí srandu z neho, pretože sa kvôli tomu neurazí a takéto doťahovačky berie s nadhľadom. Tento človek by nemal chýbať v žiadnej správnej partii!

Baran

Baran je presne ten človek, ktorý sa vo svojom okruhu známych odviaže a stane sa hlavným zabávačom. Jeho špecialitou je rozprávanie historiek, ktorým svojím prejavom a gestami dodá poriadnu šťavu. Nikto v jeho okolí neostane bez úsmevu na tvári. Je to človek plný energie, a preto majú z neho ostatní dobrý pocit.

Všetko, čo robí, robí s vášňou, najmä, ak ide o nové veci a dobrodružstvá. Je to on, s ktorým zažiješ niečo, na čo by si sa nikdy nedala nahovoriť. No o pár rokov na to budeš rada spomínať.

Strelec

Strelec je prirodzene optimistický a energický človek, s veľmi silným a prirodzeným zmyslom pre humor. Takmer vždy má dobrú náladu a aj v situácii, pri ktorej by sa iní zúfalo chytali za hlavu, vie nájsť niečo pozitívne a obrátiť to na žart. Už na prvé stretnutie s ním je jasné, že nuda pri ňom nehrozí.

Ľudí si získa svojím šarmom a úprimnosťou. No a keď ešte zistia, že je to človek plný pozitív, radi s ním trávia čas. Niet sa čo čudovať tomu, že má mnoho priateľov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy