Raper Rytmus s rodinou

Raper Rytmus bol hosťom v podcaste SNAMI so Svetozárom Nehézom a Oskarom Baramim. A ako sme na neho už zvyknutí, ani tam nešetril úprimnosťou. Vysvetlil významy niektorých svojich starších piesní a prezradil, koľko dostal za „porotcovanie“ v SuperStar či za reklamu pre Telekom. Dokonca opísal, kedy to v jeho živote zašlo až tak ďaleko, že niekoho chcel zažalovať.

Možno si pamätáš, že Raper Rytmus bol aj nedávno v podcaste SNAMI spolu s Attilom Véghom, ktorý tam opísal ich spoločné vtipné situácie. Reč vtedy padla aj na veľkú potrebu, s ktorou má Patrik Vrbovský zaujímavé a úsmevné zážitky.

Naozaj je raper Rytmus zo šoubiznisu najviac nenávidený?

Teraz však Oskarovi a Svetozárovi porozprával o iných zaujímavostiach v jeho súkromnom a kariérnom živote. Priznal, ako vníma kritiku od hejterov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

„Nechcem povedať, že som sa tešil. Ale som si povedal, že ide to presne podľa môjho plánu a teraz pozerajte, jak vám vy**bem poistky. Svojím spôsobom si myslím, že som ich unavil. Lebo keď máš veľa hejterov a ideš stále opačne, tak ich unavíš,“ priznal raper Rytmus s tým, že si myslí, že je zo šoubiznisu najviac nenávidený. Je to podľa teba pravda?

Čo hovorí na svoje pôsobenie v porote SuperStar?

Rytmusa si možno pamätáš aj ako porotcu zo SuperStar. Zo sveta hudby sa tak razom dostal do šoubiznisu. Jeho vyjadrenia tam ale mnohých ľudí prekvapili a zaskočili. Dokonca priznal, že keď sa na to obdobie teraz pozerá, nie je mu všetko jedno.

Keď sa vidím, tak sa nenávidím teraz. Pozerám sa, že mentálne som teraz niekde inde a teraz sa pozerám na seba, že keby som mal toľko rokov v tej dobe, jak teraz ja, tak si poviem, že tebe j**e kamoško,“ zasmial sa.

„Prišiel som tam, išiel som si túto rolu Rytmusa a videl som, že oni to prekukli a naschvál mi robili zle. A to ma do**balo,“ priznal raper Rytmus, ktorý s porotcovstvom v SuperStar mal chuť skončiť uprostred súťaže.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Oskar Barami (@oskibarami)

„Ja som chcel odísť zo SuperStar. Podpísal som zmluvu a tam bolo, že za jeden diel, keď neprídeš alebo niečo, tak máš pokutu, ktorá pre mňa nebola až tak veľká. Bola v pár tisíc eur. A ja som zaj**al, tuším štyri alebo päť dielov predtým, že sa postavím a odídem, ale prehovorili ma. Ja som to nezvládal,“ zaspomínal si.

Aký dostal raper Rytmus honorár za SuperStar či reklamu v Telekome a koho chcel zažalovať?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News