instagram.com/jasmina_alagic

Patrik (Rytmus) Vrbovský a Jasmina Alagič Vrbovká tvoria nielen zaľúbený manželský pár. Humor im rozhodne nesmie chýbať a hoci chcel Rytmus spraviť romantické gesto, dopadlo to trošku inak. Aspoň má v zbierke zaujímavé tetovanie. Viac o tom informovala Jasmina na svojom instagramovom profile.

„So všetkými zásadným vecami v živote sa s Vami delím, teraz neurobím výnimku,“ napísala známa moderátorka v príspevku. „Môj muž si ma takto zvečnil (joke)
A dokonca to kreslil úplne sam! Som dojatá…“

Rytmus je talentovaný raper, no či patrí práve kreslenie alebo „tetovanie“ medzi jeho kvality, ťažko povedať. Jasmina z toho tiež nebola evidentne nadšená. „Neviem, či sa mi slzy tisnú z toho gesta alebo z toho, že takto v jeho očiach vyzerám (vystihol moment kedy som sa asi niečomu čudovala alebo robila niečo iné),“ opísala svoje emócie.

Samozrejme, bol to iba vtip, ktorý však vyšiel veľmi dobre. Patrik Vrbovský opäť dokázal rozosmiať svoju pani manželku a bol ešte k tomu kreatívny. Aj teba by potešilo od drahého takéto „tetovanie“?

Jasmina a Rytmus oslávili v roku 2020 svoje prvé výročie svadby. Významného sviatku sa dočkal aj ich malý syn Sanel. Už má jeden rok. Známa mamička uviedla, že kvôli nemu bude tou najlepšou verziou samej seba. V tomto článku sa dozvieš, aký majú spolu krásny vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News