Chcem ťa varovať pred tým, aby si neurobila vo vzťahu rovnakú chybu ako ja…

Prosím ťa, nikdy nevkladaj do vzťahu celú svoju osobu, nepodriaďuj všetko svojmu priateľovi. Pýtaš sa prečo? Pretože jednoducho stratíš samu seba a tvojím povolaním alebo životným poslaním bude byť jeho frajerkou. A na všetko ostatné zabudneš.

To nie je dobre. Partneri by mali byť vo vzťahu rovnocenní. Jemu sa to možno bude páčiť, veď ktorý chlap by nechcel byť obskakovaný? Skôr či neskôr to ale môže dôjsť do štádia, že mu začneš liezť na nervy. Pretože ty s ním budeš chcieť tráviť každú jednu minútu.

Zabudneš na všetky svoje koníčky, záľuby, všetko budeš robiť len pre neho. Nebude ťa baviť chodiť von, ak nepôjdeš s ním. Radšej budeš sedieť doma na gauči vedľa neho, keď bude pozerať futbal. Pritom vôbec netušíš, o čo tam ide.

Mala by si nájsť akúsi rovnováhu. Miluj ho celým svojím srdcom, rob pre neho to, čo chceš urobiť. Ale nezabúdaj na to, že aj ty máš nejaké potreby. Tráv čas sama so sebou, rob to, čo ťa baví, stretávaj sa s kamoškami. A vo vzťahu len nedávaj, ale ber si od neho aj niečo späť. Veď si to predsa zaslúžiš. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.