Vratko Sirági

Slovenský moderátor Vratko Sirági prehovoril na Instagrame o láske. Pre neho má mnoho podôb a váži si každú jednu z nich. Ukázal na fotkách aj novú priateľku?

Vratko Sirági sa okrem moderovania preslávil aj vďaka účasti v obľúbenej tanečnej šou – Let’s Dance. Ako sám nedávno priznal, tanec mu veľmi pomáha aj pri duševných problémoch, ktorými si prešiel. Aj on totižto v mladom veku o sebe pochyboval a musel vyhľadať odbornú pomoc.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vratko Sirági (@vratko_s)

V šou sa po jeho boku ukazovala česká tanečná partnerka Anička Riebauerová. Tú by chcelo mnoho fanúšikov vidieť s Vratkom aj v osobnom živote. Ako však samotný moderátor priznal, s Aničkou sú len dobrí kamaráti a nič viac medzi nimi nie je.

„Ja myslím, že nám to klape úžasne a som za to hrozne rada, že sme udržali takýto kontakt, stretávame sa, tancujeme spolu ďalej. Takže ja môžem byť iba rada,“ priznala vtedy Anička.

Vratko Sirági mal bohatý rok na lásku

Vratko teraz na konci roka pridal na Instagram sériu fotiek. Na prvej sa pritom nachádzal nápis „láska“. Čo pre neho toto slovíčko znamená?

„… má mnoho podôb, no stále ohromnú silu. Tento rok bol na ňu extrémne bohatý a ja som tak vďačný za všetkých vás,“ napísal.

Moderátor pridal sériu fotiek s kamarátmi, kolegami či rodinou. Novú priateľku však, zdá sa, na žiadnom zo záberov neukázal. Aj keď mal bohatý rok na lásku, počas celého neoznámil žiadny oficiálny vzťah. Pre neho je však láskou aj skutočné priateľstvo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vratko Sirági (@vratko_s)

V komentároch mu srdiečka poslali aj známe tváre. Nechýbal medzi nimi napríklad Miro Jaroš, Janka Kovalčíková alebo Lucia Mokráňová.

Zdroj: Instagram/vratko_s

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News