Photo by Gustavo Fring from Pexels

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ľudia medzi sebou súťažili odjakživa a v tých najrôznejších odvetviach života. Kým niektorí berú súťaženie športovo a zo zábavy, iní túžia po prvom mieste za každú cenu. Niektorí ľudia sú totiž extrémne súťaživí bez ohľadu na to, o čo ide. Tieto 3 znamenia k nim patria.

Škorpión

Človek narodený v tomto znamení je tajomný a veľmi nepredvídateľný. Vo svojom vnútri je však vášnivý a čo absolútne nedokáže zniesť, je prehra. Táto kombinácia z neho robí extrémne súťaživého človeka, ktorý si ide po výhru za každú cenu. Túto vlastnosť využíva najmä v situáciách, keď žiarli na svoju polovičku – vtedy „súperovi“ dokáže, že on je pre ňu ten najlepší. Rovnako tak miluje záhady a tajomstvá, a jeho povaha ho núti vyriešiť všetko, čo mu príde podozrivé.

Býk

Býk je človek povahovo mierny a na rozdiel od Škorpióna sa jeho kroky dajú ľahko predvídať. Jeho súťaživosť podnecuje najmä to, že ide o tvrdohlavú povahu, takže chce, aby všetko bolo podľa jeho predstáv. Ak mu povieš, že niečo nejde, on sa to bude snažiť dokázať za každú cenu. Aj on patrí k žiarlivým ľuďom, takže ak chce očariť niekoho, o koho by mal záujem i niekto ďalší, vydá zo seba to najlepšie.

Lev

Človek v znamení Leva je prirodzený vodca, rád sa predvádza a ukazuje na očiach. Je jedným z najsebavedomejších znamení vôbec. A práve preto by jeho egu veľmi ublížilo, ak by okúsil prehru. Víťazstvo vo všetkých oblastiach je to, po čom túži a z čoho bude mať obrovskú radosť. Ak prehrá, dokáže byť nepríjemný a arogantný, pretože sa nechá uniesť pocitmi. Vedúcu pozíciu chce mať vo všetkých oblastiach života – v tom partnerskom aj pracovnom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy