Rastliny v domácnosti

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pociťovať šťastie v domove, to je snom asi každej z nás. Niekedy sa nás tak dlho drží ťažké obdobie, že vyhliadky na lepšiu budúcnosť sú doslova vo hviezdach. Ale možno len hľadáš na nesprávnom mieste. Stačí si zadovážiť tieto 4 zázračné rastliny, ktoré sa o to postarajú s ľahkosťou a ešte sa postarajú aj o tvoje zdravie.

Možno to bude znieť trošku smiešne, ale rastliny naozaj dokážu vplývať na tvoj život, náladu a dokonca aj na tvoje zdravie. Nielen, že pohlcujú škodliviny zo vzduchu, ale aj produkujú kyslík a spestrujú tvoje prostredie. Ak si domov zadovážiš tieto 4 kvietky, tak sa ti v niektorých oblastiach môže začať viac dariť. Tak prečo to neskúsiť?

Zdravie vďaka rastlinám

Zamiokulkas

Zamioculcas zamiifolia, alebo po našom obyčajne Zamiokulkas, je rastlina, ktorá je považovaná za symbol hojnosti, preto ju mnohí aj poznajú ako „rastlinu peňazí“ či dokonca aj „ľalia mieru“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa zamioculcasplants (@zamioculcasplants)

Obdivuhodné na nej je, že má nielen krásne kvety, ale aj jednoduchú údržbu, ktorú zvládne naozaj každá z nás. Často sa vyskytuje v domácnostiach vďaka tomu, že čistí a detoxikuje vzduch, a preto si ju daj na najvhodnejšie miesto, a to do spálne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife