instagram.com/evazelnikova

Do klubu novopečených mamičiek sa pridala ďalšia známa Slovenka! K Ivane Gáborík, Monike Bagárovej, Lucii Mokráňovej či Dominike Cibulkovej tak teraz pribudla aj Eva Strážnická Zelníková, bývalá účastníčka reality šou Farma.

Krásnu novinku oznámila známa blondínka na Valentína tohto roku. Po štyroch rokoch vzťahu s teraz už manželom Matúšom sa im pošťastilo a svojho prvého bábätka sa obaja nevedeli dočkať. Eva priebeh svojho tehotenstva pravidelne dokumentovala a zverejňovala na sociálnych sieťach, takže sme mohli vidieť, ako sa jej krásne zväčšuje bruško.

Podnikateľka a majiteľka vlastnej módnej značky ešte koncom júna stihla posledné tehotenské fotenie, z ktorého vzišli veľmi pekné snímky. V pondelok sa na svojom profile pochválila novinkou, že už pár dní je z nej čerstvá mamička.

Aj keď sa Evka tešila a pripravovala na prirodzený pôrod, situácia sa skomplikovala a musela podstúpiť akútny cisársky rez. Našťastie sú ale všetci v poriadku a v sobotu 4. júla o 19:35 priviedla na svet svojho prvého synčeka, ktorému vybrali netradičné meno Matteo.

„4.7.2020 som trocha potrápil maminu akútnym cisárskym, už som však na svete a všetci sme chvalabohu v poriadku 🙏🏻❤️ zotavujeme sa. Ďakujeme za všetky podporné správy, veľmi si to vážim. 2 970 g , 49 cm, náš boží dar,“ napísala Eva na Instagrame k fotke z pôrodnice. Eve aj Matúšovi blahoželáme a tešíme sa na viac fotiek malého chlapčeka.

View this post on Instagram

Malý kráľovstvý kútik pre babenko už je konečne hotový 🥰🙏🏻✨ musím povedať že som sa úplne zamilovala do týchto detských vecičiek a obzvlášť do tejto rozkošnej rastúcej postieľky 9 v 1 od @ingvart_skcz !💕 poznáte ju?? Ja som ju kedysi dávnejšie videla vo výklade jedného obchodu naaranžovanú a úplne som z nej odpadla ✨☺️tak sa teším,že ju mám konečne doma. Musím povedať,že občas sa cítim ako Alica v krajine zázrakov keď objavujem tento detský svet ako ide doba neuveriteľne dopredu a aké vychytávky nám prináša☺️ z tejto postieľky viete dokonca spraviť aj posedenie 🧐neskutočne:))) z čoho ste ostali v detskom svete očarení vy??? #ingvart #detskysvet #love

A post shared by Eva Zelníkova ( Strážnická) (@evazelnikova) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News