Instagram/evazelnikova

Niekedy sa musí stať naozaj niečo veľmi zlé, aby si prehodnotila svoj život a začala si vážiť to, čo máš. Napríklad svoje zdravie a rodinu. Svoje o tom vie aj ex-farmárka Eva Strážnická Zelníková, ktorú si môžeš pamätať z reality šou Farma.

Evka v júli porodila chlapčeka, ktorému mali meno Matteo a nemala to jednoduché ani počas pôrodu, pretože musela podstúpiť akútny cisársky rez. Tento raz ich rodinu zasiahol koronavírus a ako sama prezradila na instastories na svojom profile, každý deň má s manželom iné príznaky. Jej svokor dokonca leží v umelom spánku na pľúcnej ventilácii.

A aby toho nebolo málo, so svojím synčekom skončila v nemocnici. Polročný Matteo spadol z postele na hlavičku a musel ostať v nemocnici na pozorovaní. Covid pozitivita však všetko ešte viac skomplikovala a Eva bola nútená za posledný týždeň prehodnotiť celý svoj život.

zdroj: Instagram/evazelnikova

Celá táto situácia ju doviedla dokonca k rozhodnutiu, že chce odteraz pomáhať detičkám v nemocniciam, ktoré nemajú svoj vlastný štandard. Predsa len, pri pohľade na svojho plačúceho chlapčeka jej doslova trhalo srdce.

Aj ty by si si preto mala uvedomiť, že tvoj život sa môže obrátiť z hodiny na hodinu. Vážme si preto to, čo máme a dodržujme opatrenia, aj keď nám už idú na nervy. Keď sa dostaneme do podobnej situácie ako Evka, bude už pozde to riešiť. Na to prišla aj ona sama. Prajeme skoré uzdravenie!

zdroj: Instagram/evazelnikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News