Instagram/nora_kabrhelova

Po nepríjemnom zážitku potrebuje zmeniť prostredie. Pred dvoma dňami sa bývalá podnikateľka a mediálne známa tvár „z Pereša“, Nora Kabrheľová, kedysi Mojsejová, podelila na svojom Instagrame s fanúšikmi o desivý zážitok. Pri venčení neďaleko svojho nového bydliska v Bratislave jej milovanú Šariku napadli a dohrýzli dva nemecké ovčiaky. 

Dnes už dôchodkyňa, ktorá sa Slovákom zapísala do povedomia ako pravdovravná žena z ľudu, zverejnila na sociálnej sieti šokujúce video doráňaného psíka, pričom jej z hlasu bolo cítiť strach, smútok i hnev zároveň. „To, čo sa dnes stalo Šarike, ponesie si niekto zodpovednosť! Takto nechať dvoch vlčiakov na voľnej nohe, psík dohryzený. To je obrovská nezodpovednosť. Nenechám toto len tak,“ vyjadrila rozhorčenie.

Na ďalšom videu poprosila fanúšikov na Instagrame, kde ich má takmer 90-tisíc, o to, aby jej držali palce, zatiaľ čo čakala na svojho psíka, ktorý musel byť ošetrený na klinike. Slová veľkej podpory jej vyjadrili nie len cudzí ľudia, ale aj známe mená ako Zuzana Strausz Plačková, Jasmina Alagič Vrbovská, Fero Joke či Ján Bendig.

„Za toto budú pykať, nenechám toto len tak. Presne som vedela, že sa toto stane! Nezodpovedná bagáž jedna naničhodná,“ rozčuľovala sa Nora. Dnes už má Šariku doma a tá sa uzdravuje zo zranení. Bývalá podnikateľka a hviezda reality šou sa však rozhodla, že ju tam už viac nechce venčiť a súrne hľadá nové bývanie, kde by sa mohla čo najrýchlejšie odsťahovať.

Podporu jej vyjadrili aj známe osobnosti nášho šoubiznisu

zdroj: Instagram/nora_kabrhelova

„Rozhodla som sa po týchto udalostiach, ktoré sa mi stali, že jednoducho už tu nebudem bývať. Ja už psíka venčiť nepôjdem. Mám obrovský štrašný strach, tak som sa rozhodla, že sa odsťahujem. Pokiaľ by ste vedeli o nejakom prenájme domu tu v Bratislave alebo v okolí, potrebujem to veľmi rýchlo, tak mi, prosím pekne, napíšte do správy.  Ďakujem pekne,“ prihovorila sa na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram/nora_kabrhelova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News