Všetci poznáme ľudí, ktorí píšu, len keď niečo potrebujú. Potom sú tu aj chlapi, ktorí píšu iba keď si spomenú, že majú niečo plné a potrebujú pomôcť s vyprázdnením.

Naozaj nie je podstatné, koľko usmievavých tváričiek vo svojej správe použije. On sa skutočne neusmieva. Nie je podstatné, koľkými sladkými prezývkami ťa nazve. On v skutočnosti možno ani nevie tvoje pravé meno. Keď ti napíše po polnoci neodpisuj mu a nedovoľ mu prísť za tebou. Pokiaľ ste sa spoznali iba nedávno, bola by si pre neho ľahko dostupná. A použiteľná iba na jednu vec.

Pokiaľ sa ti nikdy nevenoval, keď svietilo slnko, nezaslúži si byť v tvojej prítomnosti, keď je všetko na okolo ponorené do sladkého spánku.

Keď ti napíše po polnoci a ty nevieš či dokážeš odolať pokušeniu, radšej si vypni telefón. Zamkni ho do skrine, choď spať, zabav sa s kamarátkami. Urob čokoľvek len neodpisuj.

Keď ti napíše po polnoci, nie si až taká výnimočná.
Pretože rovnako ako píše tebe, môže písať aj iným dievčatám a ty nebuď ako ostatné. Žiadna žena by nemala dovoliť mužovi, aby s ňou zametal. Niekedy je to však ťažké. Ženy sa častokrát riadia srdcom a mozog vypínajú.

Ale…

Maj svoju hrdosť.
Buď hrdá na to, kým si a nenechaj si ťahať medové motúzy popod fúzy.
Jednoducho mu neodpisuj.
A noc stráv s niekým, kto ti napíše hocikedy počas dňa.
foto: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating