instagram.com/parishilton

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známa americká modelka a herečka Paris Hilton prehovorila o svojej traume z detstva. Podľa vlastných slov z nej má dodnes nočné mory. Verejnosť sa o jej živote môže dozvedieť viac vďaka dokumentárnemu filmu Toto Je Paris (This Is Paris), ktorý má premiéru 14. septembra. O všetkom informoval portál People.

Dokumentárny film o známej celebrite Paris Hilton odhalí sledovateľom doteraz utajované stránky jej života a minulosti. Vďaka exkluzívnemu náhľadu portálu People sa zistilo, že Paris sa odhodlala hovoriť o mentálnom násilí, ktoré zažívala na internátnej škole v Utahu.

„Som nervózna. Trasiem sa. Je ťažké vôbec jesť, pretože mám akoby prevrátený žalúdok. Neviem – je to niečo tak veľmi osobné, nie niečo, o čom rada rozprávam,“ uviedla Paris.  „Nikto naozaj nevie, kto som. V mojom detstve sa stalo niečo, o čom som s nikým nikdy nehovorila. Stále mám kvôli tomu nočné mory,“ dodala.

Tento projekt má na starosti režisérka Alexandra Dean, ktorá už v minulosti vyhrala cenu Emmy. Hilton uviedla, že práve táto tvorba na ňu pôsobí terapeuticky. V dokumente bude taktiež účinkovať jej sestra Nicky Rothschild Hilton a mama Kathy Hilton.

„Veľmi som sa zblížila s režisérkou a naozaj sa ma pýtala veľa otázok. Začala som premýšľať nad svojou minulosťou a čím všetkým som si prešla a uvedomila som si, ako veľmi to ovplyvnilo môj život a ako dlho som v sebe držala takú traumu,“ priznala Paris. Na záver dodala, že diváci tohto filmu ju spoznajú aj z inej stránky. Natáčanie jej pomohlo aj z hľadiska, že lepšie spoznala samú seba. Premiéra bude 14. septembra 2020 na jej YouTube kanáli.

Zdroj: People 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News