Americká herečka a speváčka Hilary Duff sa vydala za pesničkára a hudobného producenta Matthewa Komu. Dvojica si povedala svoje áno v sobotu 21. decembra počas malého obradu v Los Angeles. „Svadba bola u nej doma. Bola malá a skromná. Len rodina a blízki priatelia,“ opísal sobáš nemenovaný zdroj magazínu People.

Tridsaťdvaročná umelkyňa aj jej rovnako starý manžel sa so sobášom pochválili na službe Instagram. Obaja na nej zverejnili fotografiu, na ktorej pózujú v svadobnom oblečení pri aute s nápisom „mladomanželia“.

Duff a Koma tvoria pár od roku 2017. Zasnúbili sa pred siedmimi mesiacmi. Dvojica má spolu dcéru Banks Violet Bair, ktorá sa narodila vlani v októbri. Duff má aj sedemročného syna Lucu Cruza, ktorého otcom je jej bývalý manžel Mike Comrie.

View this post on Instagram

This.

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Hilary Erhard Duff je známa zo seriálu Lizzie McGuire (2001 – 2004) či snímok ako Dvanásť do tucta (2003), Popoluškin príbeh (2004), Nikdy to nevzdávaj (2004), Dokonalý chlap / Pán Božský (2005) alebo Miliónové kočky (2006). V súčasnosti účinkuje v seriáli Younger (2015). Na konte má päť štúdiových albumov – Santa Claus Lane (2002), Metamorphosis (2003), Hilary Duff (2004), Dignity (2007) a Breathe In. Breathe Out. (2015). Všetky s výnimkou prvého sa dostali do prvej päťky amerického rebríčka Billboard 200.

 

Zdroj: people.com, SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.