Žena objíma muža

Nuda je bežnou súčasťou našich životov, no vo vzťahu môže narobiť aj nepríjemnosti. Ide totiž o skrytý problém, ktorý sa ale postupom času bude prehlbovať, až napokon zistíte, že ste sa od seba odcudzili a neklape to tak, ako kedysi. Ako si na tom ty?

Premýšľaš nad tým, či sa táto téma netýka aj teba? To, že sa nudíš pri svojom partnerovi, dokáže odhaliť viacero znakov. Čím skôr to dokážeš identifikovať, tým ľahšie to ešte budete môcť zvrátiť.

Znaky, že sa nuda vo vzťahu týka aj teba

1. Spoločné aktivity ťa viac nebavia a radšej tráviš čas sama ako s partnerom. Máš pocit, že sama sa zabavíš lepšie.

Nuda vo vzťahu
zdroj: Pexels/Cody Portraits

2. Keď ste spolu, často si duchom neprítomná a myslíš na čokoľvek iné. To sa ti stáva aj pri rozhovoroch, kedy si uvedomíš, že ho nedokážeš súvisle počúvať.

3. Nemáte sa o čom poriadne ani rozprávať a väčšinou riešite len maličkosti toho, čo ste počas dňa robili. Žiadne veľké plány alebo snívanie do budúcnosti.

4. Ani milovanie už nie je také ako kedysi. S partnerom ťa to veľmi nebaví, preto sa často vyhováraš na to, že nemáš chuť a nechce sa ti. Radšej sa potom uspokojíš sama.

5. Čoraz častejšie začínaš premýšľať nad tým, aké by to bolo s iným mužom. Možno už dokonca aj máš nejakého vyhliadnutého.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating