December. Posledný mesiac v roku. Ty si len želáš nech tento rok je už dávno zabudnutý a môžeš začať odznova. Mám pre teba výbornú správu. Vážne. Tvoje trápenie už onedlho skončí. Môžeš začať nový a lepší život.

Máš pocit, že toto bolo najhorších dvanásť mesiacov tvojho života? Ak by si vedela vrátiť čas, spravila by si veľa vecí inak? Niektoré by si nespravila vôbec? Nevyvíjalo sa všetko podľa tvojich predstáv?pexels-photo-192555-1foto: pexels.com

Nebuď zo seba sklamaná. Nikdy to tak nebude. Vždy máme v živote tie svetlejšie momenty, a naopak aj tie, na ktoré nie sme veľmi hrdé. Možno si počas tohto roku zažila veľa sklamaní v láske, v štúdiu alebo v práci sa ti veľmi nedarilo, v rodine boli samé hádky alebo niekto tebe veľmi blízky odišiel a nemáš príležitosť s ním prežívať obdobie lásky a pokoja.

Ak ťa niečo veľmi zasiahlo, ver mi, že práve v tomto období, ti bude o niečo lepšie. Veď predsa sú to najpokojnejšie sviatky v roku.

pexels-photo-241819foto: pexels.com

Mala by si sa vyrozprávať z toho čo ťa ťaží, udobriť si rozhádané vzťahy a ukázať, koľko lásky dokážeš rozdať svojim blízkym. Snaž sa zabudnúť na všetko zlé, pomáhaj druhým, užívaj si vzácny čas s rodinou. Snaž sa vyťažiť z tohto mesiaca ešte všetko to dobré, čo ťa počas roka obchádzalo.

Maj stále na pamäti, že si obklopená ľuďmi, ktorí ťa majú veľmi radi a chcú pre teba len to najlepšie. Verím, že niekde v podvedomí vieš, ktoré osoby nezapadajú do tejto kategórie. Nesnaž sa ich zbytočne udržať vo svojom živote. To sú práve tí, vďaka ktorým nevieš byť šťastná, nedovolia ti posúvať sa vpred a plniť si svoje sny a ciele.

A práve preto, počas týchto dní sa snaž svoj život dať znova dokopy, venuj sa rodine a naozaj blízkym priateľom, ktorí ti tvoje priateľstvo opätujú. Ale daj si čas aby si všetko pochopila, nerob unáhlené závery a zbytočne nevyvolávaj hádky.

Verím, že na Nový rok budeš obklopená ľuďmi, ktorí ťa budú sprevádzať na tvojej ďalšej ceste, ktorá bude oveľa lepšia ako tá predtým.

Veď nie nadarmo sa hovorí: Ako na Nový rok, tak po celý rok. Držím ti palce a uvidíš, rok 2017 bude pre teba nezabudnuteľný a výnimočný. A rovnako aj nasledujúce roky. Budú presne také, aké si ich TY vytvoríš!! Daj o sebe vedieť svetu a všetkým dokáž, že aj ty vieš byť šťastná!

pexels-photo-103127foto: pexels.com

titulná foto: pexels.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife