instagram.com/ddlovato

Úspešná americká speváčka a herečka Demi Lovato nemala vždy ľahký život. Okrem toho, že často zvádzala náročne boje kvôli psychickým problém, bola aj drogovo závislá. V súčasnosti sa už takým veciam vyvaruje, no aj tak sa za niektoré svoje prešľapy hanbí. Viac o tom informoval portál People.

Demi Lovato je momentálne šťastne zasnúbená a užíva si pocit byť milovaná. Jej partner Max Ehrich je pre ňu skvelou podporou. Hoci má už najhoršie za sebou, otvorene priznala v rozhovore pre Good Morning America, že niektoré rozhodnutia ľutuje.

„Myslím, že je to prirodzené pre každého, kto urobil chyby počas ich mentálnej choroby. Ale rovnako viem, že súčasťou zbavenia sa tejto stigmy, je šírenie a rozprávanie sa o tom,“ povedala Demi.

Známa speváčka dôverne pozná ťažkosti s mentálnymi chorobami. Z toho dôvodu spolupracuje s online terapiou Talskspace. Chce vysvetliť trpiacim osobám, že v tom nie sú sami a nemusia sa uchyľovať k rozhodnutiam, ktoré by všetko ešte zhoršili. „Sú tam ľudia, ktorí vás milujú a zaujímajú sa o vás a zdvihnú ten telefón, keď im zavoláte. Ak tu nie sú pre vás, zapnite si moju hudbu a budem tam,“ odkazuje.

Zdroj: People, Good Morning America 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News