Aj keď už tvoria pár takmer rok, stále sa medzi ich fanúšikmi (aj tými, čo sa na nich len hrajú) nájdu mnohí pochybovači o tom, či je láska medzi nimi skutočná. 35-ročný umelec Michael Kmeť, ktorého poznáme pod menom Separ, a jeho o 13 rokov mladšia partnerka, Cynthia Tóthová, si však z netaktných poznámok veľkú hlavu nerobia. Práve naopak, radi „hejterov“ sami podpichnú.

Užívajú si jeden druhého a trávia spolu takmer všetok voľný čas. Okrem spoločného bývania, do ktorého sa vrhli už po krátkej známosti, spoločne cestujú po celom svete, a keď sú doma, venujú sa nie len práci, ale aj dvom deťom, o ktoré sa starajú na striedačku so speváčkou Tinou. Zdá sa, že sa naozaj našli, keďže reč už neraz padla aj na ich vlastné spoločné deti.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

I keď je Cynthia od Separa mladšia, pozitívny vzťah k deťom mala vytvorený vždy, a preto si rozumie aj s Aničkou a Leom, ktorí u nich trávia čas. Tanečníčka a influencerka pritom vždy túžila po tom, aby sa aj ona stala mladou mamičkou. Odvtedy sa otázkam na to, či sa skutočne snažia o bábätko, nevyhýbajú. Dokonca aj Tina im to praje.

Som schválená, teda, myslím. Už aj hovorí, že spravte si deti,“ prezradila Cynthia, čo im odkázala exmanželka Separa, Tina.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.