Instagram/cynthia_tothova

Aj keď už tvoria pár takmer rok, stále sa medzi ich fanúšikmi (aj tými, čo sa na nich len hrajú) nájdu mnohí pochybovači o tom, či je láska medzi nimi skutočná. 35-ročný umelec Michael Kmeť, ktorého poznáme pod menom Separ, a jeho o 13 rokov mladšia partnerka, Cynthia Tóthová, si však z netaktných poznámok veľkú hlavu nerobia. Práve naopak, radi „hejterov“ sami podpichnú.

Užívajú si jeden druhého a trávia spolu takmer všetok voľný čas. Okrem spoločného bývania, do ktorého sa vrhli už po krátkej známosti, spoločne cestujú po celom svete, a keď sú doma, venujú sa nie len práci, ale aj dvom deťom, o ktoré sa starajú na striedačku so speváčkou Tinou. Zdá sa, že sa naozaj našli, keďže reč už neraz padla aj na ich vlastné spoločné deti.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

I keď je Cynthia od Separa mladšia, pozitívny vzťah k deťom mala vytvorený vždy, a preto si rozumie aj s Aničkou a Leom, ktorí u nich trávia čas. Tanečníčka a influencerka pritom vždy túžila po tom, aby sa aj ona stala mladou mamičkou. Odvtedy sa otázkam na to, či sa skutočne snažia o bábätko, nevyhýbajú. Dokonca aj Tina im to praje.

Som schválená, teda, myslím. Už aj hovorí, že spravte si deti,“ prezradila Cynthia, čo im odkázala exmanželka Separa, Tina.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News