Shopaholicadel

Tak toto je azda nekonečný príbeh, ktorý sa opakuje stále dookola. Shopaholicadel – teraz už Fashionadel – má mať ďalšieho nového priateľa. Kto je ten šťastlivec? Kontroverzná Češka o ňom prehovorila pre web Antiyoutuber.cz a čosi naznačila aj na svojom novom Instagrame.

Na konci apríla sa Adéla Pulcová verejne rozišla s ďalším priateľom. Randili spolu iba pár mesiacov a už dokonca aj bývali v jednej domácnosti. On ju však vyhodil z bytu a celé to odvysielal naživo. Shopaholicadel pomohla so sťahovaním a následne prichýlila kamarátka. Zakrátko však mala odísť aj od nej.

Podľa nedávnych informácií portálu Antiyoutuber to s ňou vraj nezvládla a „odovzdala“ ju do starostlivosti svojej známej, ktorá sa stará o chorých ľudí. Ani tam však údajne dlho nevydržala a opäť sa mala sťahovať. Vtedy ešte nechcela prezradiť, kde bude bývať, no teraz Shopaholicadel prelomila mlčanie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🥵shopaholicadel🥵 (@fanp.shopaholicadel)

„Mám teraz nový, krajší a lacnejší byt a snáď už čoskoro pôjdem do práce medzi ľudí. TikTok budem robiť vo voľnom čase ako brigádu,“ prezradila webu Antiyoutuber.cz.

Shopaholicadel má nového priateľa

Pred pár týždňami sa dokonca povrávalo, že kontroverzná Češka znovu randí. 30-ročná Adéla sa počas jedného zo živých vysielaní mala priznať, že má nového priateľa, ktorý ale mal len 19 rokov. Chalan menom Nicolas vtedy tvrdil, že s ňou nikdy nič nemal a ani nebude mať.

Zdá sa však, že Shopaholicadel je po týchto udalostiach znovu šťastne zadaná. Pre portál Antiyoutuber.cz zopakovala slová, ktoré sme už od nej neraz počuli.

Mám ten najlepší vzťah, aký som za celý svoj život mala. Je to najlepší chlap na svete. A chlapci môžu skúšať na ulici alebo v správach čokoľvek, ale ja sa tu toho chlapa, ktorého som stretla na dedine, nikdy nevzdám. On je pre mňa posledná šanca na vzťah. Dedina, ďakujem ti za to, že som ho spoznala a že ho mám,“ povedala, čo zaznamenal web Antiyoutuber.cz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adéla (@fashionadell_official)

A keď sa pozrieš na jej instagramový profil, uvidíš, že v informáciách o sebe má napísané, že je zadaná od 17. júna 2024. Fanúšikovia dokonca mali zistiť, že jej novým údajným priateľom je muž menom Martin Nový.

Tak čo myslíš, kto je ten šťastlivec?

Zdroj: Antiyoutuber.cz, Instagram/fashionadell_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News