Žena sa opiera o muža

Nevera vo vzťahu veľmi bolí. Často žiarlime na partnera a aj ho kontrolujeme presne kvôli tomu, že máme strach z podvádzania a chceme sa tejto bolesti vyhnúť. Ak to tak máš aj ty, premýšľala si niekedy nad tým, že môžeš mať tento strach aj kvôli tomu, že si ty sama schopná podviesť partnera?

Odpoveď na to nájdeš v tomto kvíze. Určite buď k sebe úprimná.

Často porovnávaš svojho partnera s inými mužmi?

Ako sa cítiš, keď ide tvoj partner preč na pár dní?

Aké máš myšlienky, keď sa hádate?

Akú máš asociáciu so slovom láska?

Veríš v lásku na prvý pohľad?

Považuješ bozk tvojho partnera s inou ženou za neveru?

Ako rýchlo si sa dostala z predošlého vzťahu?

Si spokojná s vaším intímnym životom vo vzťahu?

Nevera vo vzťahu: 8 otázok, ktoré preveria, či si schopná podviesť partnera
SI SCHOPNÁ PODVIESŤ PARTNERA
Si schopná nevery a dokonca ťa to nemusí ani mrzieť. Si presvedčená, že za tvoju neveru je zodpovedný len a len partner a kebyže sa správa inak, tak by si to možno neurobila. Stále potrebuješ cítiť niečo iné a nové, preto nie je nevera pre teba žiadny problém.
SI TOHO SCHOPNÁ, ALE LEN V NIEKTORÝCH PRÍPADOCH
Dokázala by si byť neverná len v tom prípade, ak by si bola vo vzťahu, v ktorom si ťa ten muž absolútne neváži a v ktorom by si zažívala buď fyzické, alebo psychické násilie. A aj vtedy by si dosť váhala, ale ak by si stretla muža, ktorý by ti ukázal, čo všetko si naozaj zaslúžiš, tak by si svojho partnera podviedla.
NEDOKÁZALA BY SI PODVIESŤ PARTNERA
Jednoducho je to proti tvojej výchove a životným hodnotám. Ak by si niekedy aj premýšľala nad neverou, najskôr by si odišla z aktuálneho vzťahu a už potom by si riešila všetko ostatné. Nechceš nikomu ublížiť a taký istý prístup vyžaduješ aj od ostatných.

Vedela si, že existuje aj emocionálna nevera, ktorá je dokonca nebezpečnejšia ako tá fyzická? Viac o nej si môžeš prečítať v našom staršom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy