Ak máš tušenie, že ťa tvoj partner podvádza, zistiť je to veľmi ťažké, najmä ak si v dlhodobom vzťahu, pretože sa to mohol naučiť skrývať. Chceš sa presvedčiť o tom, či máš pravdu alebo je to len planý poplach? 

Nechcem nikoho nahovárať na nič zlé, neveru taktiež nikomu neprajem, ale tento rok bol dosť vyčerpávajúci. Podľa nedávnych prieskumov sa ukázalo, že až 86 % ľudí podviedlo aspoň raz svojho partnera vo vzťahu. 

Dnes ti prinášam 5 najčastejších spôsobov, ako ho môžeš prichytiť.

Textové správy 

Jeden z najznámejších spôsobov, ako sa to môžeš dozvedieť. Ak bude dobrá príležitosť, telefón tvojho partnera by nemal byť až taký problém. Buď mu v ňom nájdeš správy s danou ženou alebo fotky, ktoré určite nepatria tebe. A ak o ňom vieš, že už dlhšie mobil pred tebou skrýva, tak je jasný. 

zdroj: pexels.com

Emaily 

Na druhé miesto v odhaľovaní nevery sa dostali emaily. Je veľmi ľahké sa k nim dostať, ak sa tvoj partner neodhlási zo svojho účtu. A znovu prípad ako pri správach, ak pred tebou emaily skrýva, môžeš si byť istá. 

Darčeky, ktoré nepatria tebe 

Našla si v skrini darčeky, ktoré ale napokon neskončili u teba a tebe to vŕtalo v hlave? Možno si práve teraz objavila dôkaz o tom, že ťa tvoj partner podvádza. Naozaj ti inak nejde do hlavy, prečo by mal tvoj partner schovaný pekný náhrdelník alebo nové ženské oblečenie. 

zdroj: unsplash.com

Jeho priatelia 

Toto je ten najlepší a zároveň niekedy aj najhorší spôsob o tom, ako zistiť partnerovu neveru. Niektorí ľudia hovoria o nevere so svojimi priateľmi. Na jednej strane je to dobré, že títo priatelia sú tu na to, aby niekoho kryli, ale na druhej strane… Pocit, že to všetci vedeli skôr než ty, môže byť naozaj veľmi zraňujúci. 

Priznanie sa 

A nakoniec, žiadny spôsob nie je ten najlepší ako ten, kedy sa ti s tým partner otvorene prizná. Prizná si svoju chybu, ospravedlní sa a povie, že to bola chyba.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.