City. Niekto sa ich nehanbí ukázať celému svetu, a niekto ich schováva aj pred tými najbližšími. Jeden si každé slovo berie až príliš osobne a trápi sa pre každú blbosť, s druhým nepohne vôbec nič. Ako to, že niektorí majú srdce ako z kameňa? Môže za to aj znamenie, v ktorom sa narodili!

Vodnár

Človek narodený v tomto znamení sa vyznačuje samostatnosťou a kontrolou nad svojimi činmi. Len tak ľahko ho nerozčúliš ani nerozplačeš. Aj keď city má, veľmi dobre ich skrýva pred ostatnými, pretože sa v tomto smere nerád „odhaľuje“.

Je to skôr rebel, ktorý nevníma ani to, ak sa trápi niekto iný. Slovo empatia vôbec nepozná a všeobecne nerád počúva, ak si niekto vylieva city. Proste ho to nezaujíma.

Panna

Človek narodený v znamení Panny je veľmi organizovaný a má zmysel pre detaily. Tak ako všetko v jeho živote, aj svoje city chce mať pod kontrolou. Rozum, logika a triezve uvažovanie prevyšuje spontánnosť a riadenie sa emóciami.

Jeho ľadové srdce sa najviac prejaví vtedy, ak ho niekto zradí. Vtedy sa vie kruto a lišiacky pomstiť. Rovnako tak aj vtedy, keď si ide za svojím cieľom. To nepozná vlastného brata.

Strelec

Strelec je všeobecne optimistický, veselý a obľúbený človek. To, že jeho srdce nie je však najprívetivejšie, sa odhaľuje najmä vtedy, keď nevie voliť správne slová a dokáže nimi ľuďom ublížiť. Navyše, osobné a hlbšie problémy druhých ľudí ho vôbec nezaujímajú.

Je skôr zameraný sám na seba a preto občas pôsobí nezaujato a odmerane aj uprostred konverzácie. Ak sa už o niekoho zaujíma, bude v tom nejaký jeho tajný úmysel.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.