instagram/xenia_gregusova

O tom, že účasť v reality show môže ľuďom úplne zmeniť život vďaka možnostiam, ktoré im prináša fakt, že sa súťažiacim raketovo dvíhajú čísla na Instagrame, sme sa už presvedčili v prípade Beáty Rusnákovej, ktorá priznala, že zarába peniaze, o ktorých ani nesnívala. Môžeš si len pomyslieť, ako dobre sa teda má jej farmárska kolegyňa, ktorá celú súťaž aj vyhrala.

Sympatická Xénia Gregušová si okrem finančnej výhry prilepšila aj v číslach na Instagrame, kde ju momentálne sleduje takmer 140-tisíc ľudí. Práve tento úspech mladej Žilinčanke otvoril možnosti spoluprác, ktoré živia influencerov, ku ktorým sa tak zaradila.

21-ročnú Xenku si ľudia obľúbili najmä pre jej úprimnosť, milé a skromné vystupovanie, takže sa zdalo, že ani nemá žiadnych neprajníkov. No v posledných dňoch sa na ňu valí vlna kritiky, ktorú pred tým v komentároch ani nepoznala.

Za všetko môže fakt, že si Xénia momentálne užíva dovolenku na Kanárskych ostrovoch, kde je spolu s priateľom a bývalým súperom, Lukášom Stanislavom. Ľuďom sa nepáči, že pridáva slnečné posty bez rúška a v čase, keď je zákaz cestovania za rekreáciou, čo jej dávajú v komentároch jasne najavo.

Zabudli však na fakt, že podľa označení ide propagovanie cestovky, čo sa v prípade influencerov počíta ako náplň práce, a teda nejde o klasickú dovolenku, ale pracovnú cestu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News