Nikol v Survivor
Instagram/shopaholicnicol

Hoci Survivor môžeš v televízii ešte sledovať, súťažiaci sú už dávno doma. V poslednej odvysielanej epizóde vypadla silná hráčka, ktorá prišla o viacerých svojich fanúšikov. Dôvodom bolo to, že patrila do aliancie, ktorá mala v pláne vyhodiť konkurenciu. YouTuberka Nikol zo Survivor sa však dnes na svojom Instagrame vyjadrila k celej situácii. 

Na svoju sociálnu sieť pridala vyjadrenie v takmer desaťminútovom videu, ktoré vysvetľuje dianie v najdrsnejšej súťaži. Hoci nám ho podrobne popísala už Xénia, vo videu YouTuberky sa dozvedáme skutočnosti, ktoré priamo či nepriamo ovplyvnili práve jej osobu a prácu mimo kamier Survivoru.

Dobehla ju kritika

Nikol chcela v šou uškodiť viacerým súťažiacim. Dôvodom bolo to, že chcela získať rozprávkovú výhru, ktorá by zmenila jej život od základov. Namiesto toho ju však dobehla iba kritika od divákov. Tvrdia, že tam šikanovala účastníkov, no to ona sa cíti byť šikanovaná zo strany hejterov, ktorí neoddeľujú realitu od toho, čo vidia na svojich obrazovkách. Pravdou je, že to bola iba hra.

„Keď som prijala pozvanie do Survivor, tak som veľmi dobre vedela, do čoho idem. Vedela som, ako reality šou fungujú, pretože keď ma sledujete dlhšiu dobu, viete, že som ich veľký fanúšik a viem, že sa na to musí občas pozerať s odstupom a hlavne kriticky,“ začala YouTuberka.

Nikol bola sama zvedavá, čo v televízii naozaj odznie. „Po návrate z ostrova tiež sledujem Survivor a baví ma to pozerať aj z toho hľadiska, že som bola sama zvedavá, čo réžia bude vyberať ako highlighty tých dní, ktoré sme tam zažili,“ pokračovala. Uviedla aj príklady, kedy sama musela uviesť veci na pravú mieru.

„Bola vystrihnutá jedna veta, ale tomu predchádzal 15-minútový rozhovor. Takže v tom kontexte to vyznelo úplne inak, ako bolo zamýšľané. Alebo bol záber na mňa, ako sa tvárim v určitej situácii a ja som vedela, že som sa vtedy tak netvárila, že to bolo 10 minút predtým na niečo iné. Nakoniec som usúdila, že ľudia si z toho aj tak urobia obrázok, aký chcú a moje vysvetlenie to nezmení,“ priznala veselá blondínka.

Majú špeciálny vzťah

Niky nám dovolila nahliadnuť aj do zákulisia súťaže. Keďže účastníci boli spolu nonstop, vytvorilo sa medzi nimi špeciálne puto. Vysvetlila, že museli rozlišovať medzi realitou a hrou. To znamená, že keď sa s niekým zblížili, na druhý deň museli prepnúť do súťažného nastavenia a toho človeka nejakým spôsobom vyhodiť.

Na začiatku a na konci videa sa Nikol vyjadrila aj k tomu, prečo ju na Instagrame nevidíme aktívnu v toľkej miere, ako pred účinkovaním v súťaži. Prvým dôvodom je to, že je pre ňu ťažké zaradiť sa do bežného života. Ďalším dôvodom je, že jej do directu chodia nepekné správy od fanúšikov. Práve preto tieto profily blokuje a maže komentáre.

Celé video od Nikol zo Survivor si môžeš pozrieť tu

Zdroj: Instagram/shopaholicnicol

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News