Instagram/robinsonuv.ostrov/xenia_gregusova

Čoskoro si môžu všetko vyjasniť aj z očí do očí. Xénia Gregušová, ktorá vyhrala Farmu 12 a dostala sa medzi najlepších aj v reality šou Survivor, reagovala na klebety, ktoré sa o nej na ostrove šírili. Mladú bojovníčku jej súperi, ale aj diváci spájali s Tomášom, s ktorým bola v jednom kmeni. Zdalo sa totiž, že je medzi nimi niečo viac.

Tesne po tom, čo sa domov vrátila z Farmy v roku 2020, začala tvoriť pár s taktiež bývalým súperom, Lukášom Stanislavom. Ich viac ako ročný vzťah si teraz prešiel veľkou skúškou, keď sa dvojica musela rozdeliť a Xénia odišla bojovať do drsnej šou. I keď obaja tvrdili, že to zvládnu v pohode, problémy predsa len nastali.

Lukáša totiž ľudia bombardovali správami o tom, že Xénia má možno niečo s Tomášom, čím sa ho od nej snažili dokonca odhovoriť. On sa k týmto správam vyjadril jasne a tému ukončil po svojom.

Xénia, ktorá bola v tom čase tisíce kilometrov ďaleko sa na kamery taktiež vyjadrila na tému nevery a jej postoju k nej. „V živote by som nepodviedla priateľa. Kebyže je v tom vzťahu niečo zlé a zaľúbim sa náhodou do niekoho iného, tak radšej ukončím ten vzťah a potom by som začala niečo nové. Ale toto nie je môj štýl, že by som podviedla,“ vyjadrila sa úprimne ešte na ostrove.

Dnes už je Xénia aj s ostatnými súťažiacimi doma a tak sa môžu so svojimi blízkymi o všetkom otvorene porozprávať.

Xénia a Lukáš si na 100 % veria

Takto sa vyjadrila na tému podvádzanie

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News