unsplash.com

Ak si niekedy aspoň raz rozmýšľala o tom, či by si mala zostať so svojim priateľom, no sama si sa rozhodla zostať (možno len zo zvyku alebo kvôli pohodliu), klameš samú seba.

Ak je tvoj vzťahu už iba zabehnutá rutina, ak nezažívate nové veci a dni sú stále rovnaké, je na čase prehodnotiť váš vzťah. Buď k sebe úprimná, pokiaľ ide o vzťahy. Môže to byť strašidelné či nepríjemné, ale na druhú stanu aj veľmi oslobodzujúce.

Ak sa nájdeš v týchto bodoch aj ty, je na čase váš vzťah prehodnotiť a znova „oživiť“. Kľúčom k úspechu je úprimná konverzácia s partnerom.

Cítiš sa vo vzťahu osamelá

Ak sa vo vzťahu cítiš osamelá, je to signál, že u vás chýba niečo podstatné. Možno je to fyzická náklonnosť alebo niečo iné. Urobte si s partnerom čas na úprimný rozhovor, ktorým získaš vysvetlenie.

zdroj: pexels.com

Máte spolu rozdielne názory na váš vzťah

Byť na rovnakej „vlne“, čo sa názorov týka vo vzťahu, je základným faktorom pre to, či by si mala za vzťah bojovať alebo nie. Ak vidíš, že sa vaše názory dosť líšia a nesmerujete k spoločnej budúcnosti, zaslúžiš si niečo lepšie.

Prestali ste sa zabávať

Zatiaľ čo všetky páry spolu robia spoločné aktivity, chodia na výlety, plánujú spoločnú dovolenku, vy ste tie svoje koníčky zredukovali. Prestali ste spoločne chodiť do spoločnosti, prestali ste spolu tráviť víkendy a čoraz menej sa spolu aj smejete.

Cítiš sa, akoby si pre partnera už nebola priorita

Zvyčajne, keď spolu začínate randiť, je ľahké urobiť si pre partnera čas. Ak máš však pocit, že v dlhodobom vzťahu na teba partner zabúda častejšie ako by mal, sú pre neho dôležitejšie veci ako ty, je to varovanie.

Pozeráš sa po inom mužovi

Najťažšia vec na tomto celom je, priznať si to, že si možno začala pokukovať po inom mužovi ako je tvoj partner.

 

Zdroj: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating