Pexels/Andrea Piacquadio

Znamenie zverokruhu vie o osobnosti človeka povedať veľa. Na základe toho vieš odhadnúť, aké sú jeho silné a slabé stránky, aké má vlastnosti a ako sa správa vo vzťahu.

Títo muži to teda nevyhrali, pretože vedia byť pre ženy priam nebezpeční. Dokážu partnerke zlomiť srdce bez ľútosti.

Strelec

Muž v tomto znamení potrebuje veľa voľnosti. Mnohé ženy s ním ani do vzťahu nejdú, pretože vedia, že je ťažké ho skrotiť. Tento muž miluje dobrodružstvo a neznáša stereotyp spojený s pevným záväzkom.

Dokáže ti zlomiť srdce bez zľutovania, pretože čím viac ho budeš chcieť, tým viac sa bude cítiť zle a bude chcieť utiecť. Neznáša, keď musí byť k niečomu alebo niekomu pripútaný. Cíti sa vtedy pod veľkým stresom a dokáže byť naozaj hrubý a chladný.

Vodnár

Chlap Vodnár tiež nie je stavaný na záväzky, preferuje skôr flirty a známosti na jednu noc. Práve týmto svojím správaním ti dokáže zlomiť srdce. Najprv ťa očarí vedomosťami, komplimentmi, začne s tebou flirtovať a to všetko len preto, aby ťa dostal do postele.

Ty sa do neho môžeš zamilovať, no pre neho to neznamená nič. Dokáže ťa chladne odkopnúť, pretože vzťah pre neho nie je podstatný. Oveľa viac mu v živote záleží na zábave a zážitkoch než na láske a hlbokých citoch.

Lev

Muž v znamení Leva sa narodil, aby vládol. Túži po pozornosti a keď ju nedostáva, všade okolo dokáže rozpútať peklo. Pokiaľ si s ním vo vzťahu, musí to byť naozaj ťažké. Ak o vzťahu s Levom ešte len uvažuješ, dobre si to premysli.

Keď mu nebudeš venovať dostatok pozornosti, rozčúli sa a bude tebou manipulovať. Musí byť pre teba stredobodom vesmíru, pretože ak nebude, neľútostne ti zlomí srdce. Potrebuje sa cítiť chcene a milovane, inak nevie, čo by so svojím životom robil.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy